bugün

uludağ sözlük yazar kişisidir.

gotchaaa...

eski bir yazarın yeni nickidir.

inceden bir tırsma oluşuyor nickini okuyunca ama yine de 10 numara 5 yıldız bir insandır kendisi.

yazsın çizsin bakalım.
düşüncelerin dışa yansıması.
gözlerin içindekini görme.
insanların saf duygularının içindeki kötülük benim işte.

--spoiler--
ben, lucifer. günahkar melek, karanlıklar prensi, ışık getiren, cehennemin hükümdarı, sineklerin tanrısı, yalanların babası, baş dönek, insanoğlunun baştan çıkarıcısı, yaşlı yılan, bu dünyanın prensi, ayartıcı, ithamcı, işkenceci, küfürbaz ve şüphesiz, görünen ve görünmeyen evrendeki en iyi düzüşçü (şu haspa havva'ya sorun) her şeyi anlatmaya -oo-lala!- karar verdim.
--spoiler--
bu kadar az nick altı yakışmayan yazar. doldurun buraları.
Nick altı boş kalmış ama iyi yazan yazar.

Yazmaya devam etmesi dileği ile. Genelde nick altı bol olanlar kişilere sataşan tipler olduğu için çok da önemli değil.

Keyifli yazmalar.
hoş nickli yazar, boş yazabilen yazar, ama yazar yani. okuryazar da gibi değil, neyse.
nickaltı lazımmıs geldik.

beyaz tavşanı takip et, iyi yazmalar.
her ne kadar nicki "i am lucifer" olsa da kendisi gayet mübarek ve ulu bir zattır.

muhtemelen de "lucifer" değil "nilüfer" yazacaktı ama klavyenin azizliğine uğradı nick alırken.

zira kendisiyle zamanında teravihten teravihe koşar,

kırlarda soru sormak için sarı çiçek arardık.

o derece mübarek bir insan.

neyse yazsın çizsin bakalım.
"nilüfer" bilmem ama lucifer olayı biraz da eskilerden kalma bana takılan bir lakabın bir yansıması.
"luci" derlerdi yine "lucifer"in kısaltmasından.
oysa ki şeytani olan tek yanım tüyü bende, bir de insanların derinlerindeki hisleri keşfeder bir haldeyim.
Kendisinin anlaşma teklifini reddettiğim yazar. Zira ruhum satılık değil. Karanlığımda mutluyum efendim.

(bkz: Mazoşist)
Lucifer dizisinden etkilenen üniversite öğrencisi diye tahmin ettiğim uludağ sözlük yazarı.
Taklitler sadece orjinallerini yaşatır.
Devilish charm'ı olduğunu iddia etmesi falan da filan. Gerçek şeytan tüyü olanlar varken gazoz olma seni küçük taklitçi.
sabahtan beri babasını çekiştirdiğimiz yazar.
babasının kişilik analizini yapıyoruz beraber.
baba otoritesinin etkilerini o kendinden, ben gördüklerimden yola çıkarak tartışıyoruz.

sohbeti keyifli, kasmaya gerek kalmadan konuşulabilecek bir yazar.
Iyi yazmalar dilediğim 11. Nesil yazar.
Gerçek bir spor taraftaridir. Sözlükte iyi yazmalar dilerim kendisine.
görsel

Karşılıklı oylaşmadığımız yazar.

Ben yazılarını okuyup beğenip oynuyorum, kendisi okumadan açık oyluyor. Olsun. Severiz kendisini yinede.

Kaleminin hiç bozulmaması dileğiyle..
ben insanların yorumlayıp babamın öğretilerini kendi menfaatlerine çeviren herkesin düşüncesini reddediyorum diyen yazar.
buna kitaplar, ayetler, fikirler farketmez yeter ki babamın o öğretisine gerçeklik katılsın yoksa reddediyorum.
kesinlikle reşit değil.
reşit olmadığı iddia edilen yazar.
bir çok yerde ve enrtyimde yaşımı ayan beyan yazmışımdır.
malasef ki kendileri reşit olmayınca aynı kendileri gibi görmek isteyenlerin olduğunu gören yazar.
ha bu arada.
23.10.1986 muğla.

bilin istedim.
görsel

yakında reşitliği ikiye katlayacak olan yazar.

çok bayılıyoruz zaten bize uymayan fikirlere, düşüncelere ergen etiketini yapıştırmaya.
bir bitmediniz.
Sağolsun desteği sağlam yazar.
Yaş itibari ile iki ergen sözlük yazarı yaşındadır.

Ayrıca seri oy veren melektir.
bazen takdir ettiğim yorumları var bazende ilginç bulduğum yazar.
(bkz: lucian)
cinsel tercihi kimseyi ilgilendirmez. bundan saldırmamak lazım.
hunharca eksilendiğini öğrenen yazar.
olsun.
teşekkürler.
Beni oylara boğan yazar.
Teşekkür ediyorumm.*
Beni oylara boğmayan yazar.
Hoşgörülü bir insandır.