bugün

merhum artık kendini nasıl sevdirdiyse ben hiç tanımadığım halde çok üzülmüştüm.
şoke edendir. bir süre inanamamış ağzım açık kalmıştı, güzel insanlara kim ölümü yakıştırabildi ki zaten.
"Bir gün hız yaptığım için ölürsem üzülmeyin çünkü ben o an gülüyor olacağım."demiştir.
(bkz: günaydın)
yine su testisi su yolunda kırılmıştır. aşırı hız yüzünden defalarca ceza almasına rağmen akıllanmamış bedelini hayatıyla ödemiştir.
O degilde 315 km hızla ağaca çarptı diyenlere gülüyorum. O hızla değil ağaç apartmana çarpsan yıkarsın binayı. Kaldıki ağaç sapasağlam. Bomba.
40 yasinda hayata veda etmis fast and Furious serisiyle unlenen sarisin renkli gozlu yakisikli aktor.
eger birgün hız yüzünden ölürsem aglamayın çünkü ben gülüyorum. paul walker.
Buram buram ironi içeren bir ölüm.
kazaya baktığınızda tokyo drift deki han 'ın sonu gibi olmuş hadise.

araçta nos vardı sanırım patlamada o yüzden olmuş gibi.
duyunca çok şaşırdığım, sevdiğim bir sinema oyuncusunun ölümüdür. yavrusu da vardı bildiğim kadarıyla. hollywood sanatçılarına göre hep ayrı bir yeri olmuştur ben de.
Cok uzuldum, Fast and Furious sevdigim bir filmdi.
simaen tanıdığım ancak ismini bugün ölüm haberini aldığımda öğrendiğim ölümüyle içimi burkan aktördür. kendisini beğenerek izlerdim. allah affetsin.
çarpılan ağacın ne kadar sağlam olduğu gerçeğini de açığa çıkarmıştır. 6 film boyunca yüzü görülen birinin ölümünü duymak hele de çektiği filmlere konu olacak şekilde öldüğünü duymak insana az da olsa üzüntü vermektedir. neticede bir insan ölmüştür ve üzülmek normaldir. anormal olan bu durumu abartmaktır.
Üzücü bir olay. Elden bisey gelmez.
gunumun içine eden durumdur. o kadar güzel adamin yanarak öldüğünü düşünmek karnima kramplar girmesine neden oluyor.
allah rahmet eylesin iyiler hep erken gider.
Arabayı kendi kullanmadı gençler.
Mal arkadaşı 315 km hızla ağaca çarpmış.
Son filminde ölüme bu kadar direnen insanın şak diye ölmesidir. Üzüldüm.
Sabah şaka gibi gelmişti.
iyice araştırınca gerçek beni çok üzdü.
Daha geçen hafta cennet projesi filmini izlemiştim.
Şimdi bütün filmlerini izleyeceğim.
Günün en üzücü olayı.
Bari kendisi kullansa neyse de arkadaşı olacak lanet yaratık ağaca çarpmış.
(bkz: return if possible)
ramsey dün 2 gol atmıştı. birinin sonucu paul walker oldu. diğer şanssız kim olacak bakalım.
yıkıldım yaa çok gençti daha.
(bkz: ramsey laneti)
milyonları yasa boğmuş ölümdür. sabah sabah bok gibi hissetmeme sebep olmuştur.