bugün

yakında kendi işletim sistemini çıkaracağı konuşulan telefon. abd-çin savaşlarının apple markası ile beraber merkezinde görünüyor.

dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon cihazı üreticisi
kaynak:https://tr.wikipedia.org/wiki/Huawei
edit: düzeltme
En güzel telefonu p20 pro dur.

Bana göre tabi.
baya bildiğin cin menşei ile bir ton teknolojik yanı olan tel. misal şarj bitti başka aynı markalı telefonla kablosuz şarj olabiliyor...
bu yıl içinde 200 milyon telefon satış hedefini geçmiş firma.
mate 20 pro almayı düşündüğüm fakat hala düşündüğüm telefon markası.
amerikan hükümetinin müteffiklerini kullanmamaları konusunda uyardığı,satılan telefonların çin hükümeti için birer dinleme cihazı görevi yaptığını iddia ettiği marka. bizde de epey alıcısı var bu markanın. hatta leica ile yaptığı işbirliği dünyada ses getirdi.
Bu markanın son model telefonları dururken hala ezik iPhone kullananlara şaşıyorum. Gidip p20 pro kullanın ıphone nedir arkadaş ya.
Ortama girmesiyle iphone'u şoka uğratarak satışlarını yüzde 40 civarında azaltmıştır.

Hatta amerikada huawei ceo'su iphone yetkilileri tarafından tehdit dahi edilmiştir.

Inadına huawei..!!
Defalarca profili görüntüleyip cv'me bakıp beni almayan firma. Siz kaybettiniz demek isterdim ama sanırım siz kazandınız. Ühüü.
Apple'ı tahtından edecek olan marka olabilir. 2 3 yıl önce apple'ın sonu nokia gibi olacak dediğimde inanmayanlar şimdi dediğimize geliyor yavaş yavaş.
nedense bir türlü ısınamadığım telefon markası. ayrıca telefonlarıda cok klas duruyor fakat huawei yerine nedense kanım xiaomiye daha çok ısındı.
ve hatta bir xiaomi siparişi bile verdim.
iphone ve samsungu sollayarak geride bırakan bir teknoloji devi. Çok yakında asyalı şirketler dünyanın ihtiyacı olduğu teknolojileri hepimize sunacak.
Bu aralar hunharca reklam veren Çin yapımı Android. Çin yapay teknoloji alanında baya atak yaptığı için ortaya sağlam bir ürün çıkmış. Hem de diğerlerine oranla çok daha ekonomik. Androidlerin kişiselleştirme olayını seven biri olarak memnuniyetle kullanıyorum. Bir takım farklılıkları olsa da bana IPhone'u hiç aratmadı. Tavsiye ederim.
apple'ın telefonlarının çakmasını yapmakta üzerine olmayan siktirboktan çin markası. çin mallarına prim ve para vermeyiniz.
Çentikli ekranı ilk kullanan markanın Essential Phone olduğunu bilmeyip herkes iphone'yi taklit ediyor yeaa diyerek verdiği fahiş fiyatları normalize etmeye çalışan yazarlar toplaşmış. Açın gözlerinizi artık. iphone dediğin marka en iyi işlemciyi kullanıyor mu, evet. En stabil telefonları üretiyor mu, evet. Amaaa. Burayı özellikle iyi okuyun çünkü hepinizin kafası hala 5 sene önceki telefon pazarı algısıyla bezenmiş ve asla yenilenmiyor. Samsung OxygenOS tabanlı arayüzleri kullanırken o kadar berbattı ki sürekli hata veren uygulamalar, yarım saatte açılan uygulamalar ve maksimum bir sene sonra çöp olan telefonlar üretiyordu. Doğal olarak piyasa lideri iphone tanrı olarak görülmeye başladı. Ancak sonrasında birçok teknoloji firması bu pazara el atıp iphone'yi tahttan indirmeye çalışıp, birbirinden donanımlı telefonlarla piyasayı gümbürdettiler. Samsung Experiencer arayüzüne geçti ve inanılmaz sade ve hoş bir deneyim sunmaya başladı. Xiaomi imui ile huawei emui ile android telefonlarını şaha kaldırdılar. Geldiğimiz noktada iphone ile bu saydığım diğer markalar arasındaki fark eskisi gibi bir uçurum değil, birkaç santimetreye inmiş durumda çünkü yıllardan beri iphone gelişmek istemeyen, elindeki teknolojiyi her sene ısıtıp ısıtıp veren ve diğer markaların çöküşünden faydalanan bu haliyle de emekleyen bir bebek gibi ilerliyor. Son telefonları birbirinin aynısı, eklediği hiçbir şey yok. Kademeli olarak telefon performanslarını ve batarya gücünü bozduklarini kendileri bile itiraf etti üstelik. Kabul ediyorum, sosyal medya iphone yeni bir model çıkarınca yerinden oynuyor, herkes konuşur oluyor çünkü adamların reklamlama sistemi çok başarılı. Helal olsun ama bir şeyleri fark etmenin zamanı geldi. Fiyat performan kriterini en üste koymanın zamanı geldi. Salak yerine konmayı değil de, düşünülmeyi istemenin zamanı geldi. Çok para vermenin kaliteye sahip olmak anlamına gelmediğini fark etmenin zamanı geldi. Geçiyor hatta. Batacağız ulke olarak.
Sırada alacapım.. Telefındur..
Pro 20 5 bin civarına çıkmış her alan memnun..
P20 pro adlı modelini yakın zaman da alacağım telefondur.

Gebersin iphone..!
görsel
mate 10 lite dan çok memnun kaldığım model.
Fiyat performans olarak çok başarılıdır. Tasarımlarıda gayet üst düzey. Apple ın yazılımı hariç herşeyinin toplama olduğunu bilmeyen çomarlar 2000 TL maaş alıp yılda 4 ay telefon için çalışabilirler. Eski telefonları çirkin ama yenileri gerçekten çok güzel.
P smart modelinin yenisini cikaran marka.

Bende eskisi var, yaklasik bir senedir kullaniyorum ve asiri memnunum.
Mate10lite fiyat performans gibi fena değil.
Huawei hojdur ama ben Xiaomi kullanıyorum.
(bkz: hawai)
(bkz: polonya da 2 huawei yetkilisinin tutuklanması)