1. 1.
    huawei mate 20 pro
    Antutu puanına göre dünyanın en iyi telefonu.

Kalınlık: 8.6 mm
    Kasa özellikleri: Yüz tanıma, ekrandan parmak izi, IP68, kablosuz 15w hızlı şarj
    Ekran: 6.39 inç Curved AMOLED 2K+ (3120 x 1440p)
    Ekran Oranı: 18,5 : 9
    işlemci: 7nm Kirin 980 2 x 2.6 + 2 x 1.92 + 4 x 1.82 GHz
    Grafik işlemci: Mali G76
    RAM: 6 GB
    Hafıza: 128 GB + nanoSD
    Arka kameralar: 40 MP geniş açı f/1.8, 20 MP ultra geniş açı f/2.2, 8 MP telefoto f/2.4 + OIS
    Ön kamera: 24 MP f/2.0
    Video: 4K 30 FPS / 1080P 60 FPS
    Batarya: 4200 mAh – 40W Super şarj 30 dakikada yüzde 70 şarj
    işletim Sistemi: Android 9 Pie + EMUI 9.0
    2 -1 ... tylerdursunn
  2. 2.
    Ekranın üzerindeki o yarrak gibi çentik olduğu sürece benim için dünyanın en boktan telefonu olarak kalacak. Koduğumun ekranının üzerinde kamera vs için kasada birazcık pay bırakın da o saçma çentiği yapmayın amk apple kendini damdan atsa sizde arkasından atlayacaksınız biraz çizginiz olsun samsungu biraz örnek alın.
    2 ... enkidu1986
  3. 3.
    türkiye'de 8000 lira, hindistan'da 5330 lira olan telefon.
    ... recomax
  4. 4.
    3 yıldır kullandığım iphone 6s telefonumun ekranının güççük gelmeye başlaması, sunumlarda kullanamıyor olmam ve günde iki kez diyalize bağlamam gerektiğinden almayı düşündüğüm iki telefondan biridir.

diğeri samsung note 9. huawei olanı da telefoncu bir arkadaş önerdi. note 9 un ekran çözünürlüğü güzel, bunun kamerası ve şarjı iyi diyor. hangisi tercih edilmeli bilmiyorum.
    1 ... zeki muren in got fircasi
  5. 5.
    Huawei'nin an itibariyle en iyi telefonu.

Tavsiyem bi mağazaya gir bak. Bende baktım ekran şeklini beğenmedim. En ve boy oranına göre eni boyuna göre çok kısa, boyu enine göre uzun.

Bi video izlediğimde yan çevirince yanlardan birer parmak siyah oluyor ekran. Ne anladım ben bu ekran boyutundan o zaman.

O sebeple vazgeçtim.
    1 ... neflodi
  6. 6.
    huawei mate 20 pro

Epey'de %100 puan alan tek telefon. Özellikleri muazzam, ama sırf en-boy orantısızlığından dolayı almaktan vazgeçtim.
    1 ... neflodi