bugün

hp laptop kullanıcısı olarak bunu açık yüreklilikle söyleyebilirim.
lap top çok çabuk ve sürekli ısınıyor.
cpu ve ram kolay kolay yüzde 50'nin altına inmiyor.
servisleri ilgisiz ve yetersiz.
hp laptop alan yüz insanla konuştuysam 99'u mutsuz ve pişman.1 tanesi ise kendince poliyanacılık oynuyor.
böyle büyük bir firmanın bu kadar sorunlu lap top üretmesi akıl alır şey değil.
ayrıca komedi burada da bitmiyor , bu hp'nin ceo su yok mu?
her sene ne kadar müşteri kaybettiklerinin farkında değiller mi?
hp'nin marketing manager'leri sanırım daha "saling "(satış) ile " marketing"(pazarlama) tanımlarını karıştırıyorlar.
üniversite 2. sınıf öğrencisiyim ve şunu idda ediyorum hp'de marketing managerliği pozisyonunda ben olsam şu ankilerden 10 kat daha iyi iş çıkarırım.
tekrar söylüyorum hp'den lap top asla ama asla almayin.

edit:Hp lap top nasıl ? Merak edenlere gelsin bu entry.
doğru önermedir.
doğru olma ihtimali yüksek olan önermedir,
hp kasalarında boya sökülmesi olmayan bilgisayar henüz görmedim diyebilirim, güzel kasa tasarımları olan 2500 - 3000 lira arasında olan modellerinde dahi fiyat performans bakımından yetersizdir.
laptop tamircilerinin onayladığı durumdur. kendilerinden laptop tavsiyesi istediğimde, (ısrarla) Toshiba ve Sony haricinde marka söylemediler.
benim gibi casper almış biri kadar enayi olamaz.
bir hp kullanicisi olarak dogrudur diyorum.

yani oyleki cepten yaziyorum bakin *
al hp'yi vur casper'a diyerek de tamamlanacak düşünce.
aşırı ısınma gibi bir sorunu olduğundan dolayı doğru olan bir önermedir. arkadaşımın hp dizüstü bilgisayarı, altındaki plastik sehpanın şeklini değiştirdi. bu ciddi bir sorun ancak enayi demek de doğru olmaz sanırım. araştırmak lazım bu tür şeyler almadan evvel.
kendiminde arasinda oldugu enayi gurubudur.dv6 serisi cihazim 1 yil olmadan 3 kere servise gitti,ikisinde anakart degisti birinde harddisk.4kere degisim olmadanda sifir cihaz vermiyorlarmis simdi garanti kapsaminda bozmanin yolunu ariyorum ve aldigim gune lanet ediyorum. edit:ama servisi cok cok iyidir.hatta bu zaman kadar memnun kaldigim ender servislerdendir.1 hafta surmeden yapip,mesaj atan bir servisi vardir.cihaz tamir ede ede profesyonelleşmişler.
3x5 bir odayı rahatlıkla ısıtabilir ve büyük ölçüde enerji tasarrufu sağlar. *
amd i$lemci kullanmasından dolayı olabilir.
lenovo alan da uyanıktır. ben öyleyim diye söylemiyorum. bilgisayarcı tavsiyesiyle aldığımız lenovo dizüstü bilgisayarı server niyetine kullanıyoruz, 24 saat açık tutuyoruz, bana mısın demiyor. taş gibi makina. 7/24 açık ve 2 senedir aralıksız çalışıyor. maşallahı var. çok bilgisayar kullananlara şiddetle tavsiye olunur.
bir hp dv6 sahibi olarak içim yana yana katılacağım argümandır. altında vantilatör çalıştırdığım ve yinede ısınıp kapandığı oldu aletin. şarj desen artık yarım saat giderse başarı sayıyorum..
Aldigima alacagima pisman oldugum Cihazlar arasindadir. 6 Ay kullan, Isinmaya baslar. Sonra Kendi kendine bir hallenmeler, bilmem neler. 1,5 Sene sonra zaten Sarj fisini cikaramazsin.

kesinlikle önerilmez!
hamit altıntop alan enayidir diye okunabilen başlıktır. nasıl bilendiğim belli değil.
kapından içeriye sokma diye slogan yapılmalıdır.
hp'nin bu lap top pazarından bir an önce çıkması gerektiği gerçektir.
adam haklı beyler dedirten önermedir.
baştan sona hayalkırıklığıdır.
bundan 6 ay önce asus marka laptopum artık hakkın rahmetine kavuştu. 6 senedir kullanıyordum kendisini ve menteşesi kırıldığı için ekranı gitti. zaten çok eskimişti. gittim bimeks'e. gene asus alacağım ya da sony. beğendim bir tane. satıcı çocuk ağzımdan girdi burnumdan çıktı şu model harika, mükemmel, yok bilmem ne. çok uygun kampanyalı şu an diye. yahu hp laptop alan insanlarla alay eden ben, en yakın arkadaşının laptopu 1324756 kere servise giden ben hp aldım çıktım. satış cidden bir yetenek onu anladım ben. ama konu bu değil.

neyse geçen ay kamerası bozuldu bunun. bir laptopun kamerası nasıl bozulur? bunun için servise yollamaya da üşendim. kalktım 50 liraya webcam aldım taktım. düşün laptopun tepesinde minik de olsa webcam var. sürekli donuyor. bazen açma tuşuna basınca yarım saat tepki vermiyor. pilini çıkartıp takmak gerekiyor. daha 6 aylık makine, asus'un 5 senede geldiği noktaya geldi. aynı model hala 2 milyara satılıyor evet, ben çok daha uygun fiyata aldım evet ama allah belamı verseymiş de almasaymışım diyorum.

ama ısınma yok gerçekten de. cool sense olayı başarılı.
Hp laptoplar fazla ısındığından mikro dalga fırın olarak yada soğuk kış günlerinde dizinizi ısıtarak romatizma hastalığınızın tedavisinde kullanılabilir.
ahhh ahh yerli üretimin canını yiyeyim adam gibi birşey yapsalar da kullansak. başkalarına muhtaç olmak kötü.
su götürmez gerçektir.
malesef enayiliktir.
iki tane hp sahibi kullanıcısı olarak doğru önermedir. her sürümünde standart aynı arıza mevcut. atıyorum a serisinde batarya sorunu b serisinde ısınma sorunu c serisinde ekran sorunu gibi..

laptop alacaksan toshiba dan şaşmyacaksın!