bugün

Sevişiyor olabilir.
Günümüz kızlarının en büyük sorunu. Götlerini o kadar kaldırmışız ki erkek milleti olarak cevap vermeye hatta ve hatta görüldü yapmaya bile tenezzül etmiyorlar. Kadın olmak ne kadar basit arkadaş, bin tane erkek mesaj atsın kıyafet seçer gibi güzelini seç cevap vereceksen öyle ver. Türkiye de erkek olmak çok ama çok zor arkadaş. Bir kız arkadaş edinelim diyorsun mesaj atıyorsun sanki yiyecekmişiz veya cevap verse ölecekmiş gibi cevap vermiyorlar. Türk erkekleri olarak "şu karıya bak, bunu ne beceririm, off göte bak, off memeye bak, bunun kölesi, köpeği olurum" tarzı konuştukça bu kadın milletinin götü kalktı, suç bizde aslında kadınlarda değil.
Hoşlanılan olmasını geçtim, eğer bir insanla bir sohbetiniz geçmişse en başından bu yapılan şey tam bir saygısızlık. Bana görüldü atan kız seni kınıyorum, kendini biliyosun sen, ve evet ben de düşündüğün kişiyim..
dönerse senindir dönmezse hiç senin olmamıştır.
anında siktir çekilmesi gereken kız türü.
(bkz: trip)
sizde hoşlanılan kızın numarası mı var lan ?
Halk arasinda sallanmamak, ortam arasinda silklenmemek.
surata yenilen esnaf yumruğu gibidir.
Hoplatılıyordur. Üzücü.
bir nevi; başka birini bulmanız gerektiğinin sinyalini vermektedir.
ya adam gibi biri değilsiniz ya konuşmaktan sıkılmıştır ya da tipinizi beğenmiyordur.
tabiki de konuştuğu başka biri vardır şeklinde bir genelleme yapılamaz. yalnız olsa da sizin msjlarınıza cevap vermek zorunda değldir. o sizinle aynı duyguları hissetmiyordur. kızdırmış da olabilirsiniz. kırmış da olabilirsiniz. bunlardan birini yapmadığınızı düşünüyorsanız sizinle aynı duyguları hissetmiyordur. ama her zaman genellemeye karşıyıım. önerim içinizden geldiği gibi davranmanız yönünde.
Düşünülmemesi gereken kızdır.
siktredin amk
aşık olacak başka kız mi yok.

Edit:öyle olmuyomuş :(
Demek ki o sizden hoşlanmıyor o kadar. Bunu da mı biz diyelim amk?
sizi sallamıyordur.
acil silinmesi gereken insandır..
hoşlanılan kızın piçliğidir, mesaj yazmayın, aramayın, gördüğünüzde selam vermesini bekleyin vermedi mi? bir daha mesaj atarsanız ihtiyaç sahibisiniz geçmiş olsun.
belkide oda senden hoşlanıyordur ve salak saçma bi şekilde ne yazsam diye düşünüyordur. etrafında arkadaşı falan varsa kesin onlara soruyordur.
hoşlanılan kıza mesaj atan kişi;

eğer facebooktan görüldü yazısını görüp cevap almıyorsa kız ondan hoşlanmıyordur. naz yapıyorsa da salaktır boş verilesi kızdır.
eğer telefondan mesaj atmışsanız ve kızın görüp de mesaja cevap atmadığını bilecek kadar manyaksanız, yani kızı takip ediyorsanız vay halinize.
naz yapıyordur naz.
onun hoşlanmadığı anlamına gelir.
insanı kara kara düşündürten durumdur.

acaba neden cavap vermiyor? sıkıldı mı?

bin tane soru takla atar kafanızda.
itici ergen eylemidir.

mesajlara cevap vermemek ne lan? açıkça konuş. hele kur yapıp yapıp karşı cinsi amiyane tabirle iştahlandırıp sonra hevesini kursağında bırakmak ibneliktir. kimse kusura bakmasın. ama mesaj atılan kişi mesaj atan kişiye karşı gerçekten ilgi duymuyorsa zorlamaya gerek yok. emoluğun lüzumu yok.

yıl olmuş 2012, konuştuğumuz şeylere bak.
bir tür gelenek.

nesilden nesile itinayla.