bugün

- ekrem dün çok yüklendi, yanıyor resmen
+ krem sürem?
Çok zordur geçmiş olsun. Ne kadar erken söylesiniz o kadar iyi.
ne umardın bacından, bacın ölmüş acından diye noktalandırdığım durumdur.
Allah bizi kanka olarak yaratmis simdi biz sevgiliolursak gunah olur.
Erkeklere kanka demeyi kesin, kadinlara kanla demeyi kesin. Yok oyle bir dunya.
Önce bıcı bıcı sonra bici bici.
ÖNCE bacı bacı sonra bıcı bıcı.
Kankalınan kızla hoşlaşıklık kadar insanı kendisinden koparan bir şey değildir.
(bkz: bakın bu dramdır)
Şahsen sevgili olup o kızı kaybetceğinize kanka olun her anında yanında olmaya çalışın. Kızların böyle erkeklere ihtiyaçları var afedersiniz yavşahlara değil efendim. Çalıştırın saksıyı..
ee ne yapalım kız sürekli kanka diyip duruyor. nasıl hitap edicez ismiyle mi ? canım cicim de bi yere kadar. baya bir süre kanka demedim ancak kız arada bir yokladı kanka ayağı yaptı. artık umursamıyorum kanka olduk. sadece ben değil o da kaybetti bence.
bence kaybettin kanka.
insanı yıpratan durum. Hatta bazen seni sınadığını düşünürsün. Belki de yapıyordur. Mesela sana kanka dedirtmeye çalışır vs. Bak işte bunu trolleyemiyorum elim ayağım birbirine dolanıyor. Ve bazen onu istemeden tersleyebiliyorum. Kanka gibi davranmak için*
Insanı üzen durum. En iyisi hisleri saklamamak. Şimdi mal gibi ortada kaldım. Kız da sevgili buldu.
Cidden içler acısı bir durumdur. Kızı seviyorsan vazgeçemezsin başkası da olmaz. O sana kardeşim, dostum dedikçe başından kaynar sular dökülür. Kendine gelmeye çalışırsın falan. Her daim yanındasınızdır. Tüm sorunları ve dertlerini dinlersiniz. Ama hak ettiğinizi sandığınız şey asla olmayacaktır. Bu yüzden platonik aşkla bu devam eder. Taki yeni bir kız bulup aşık olduğunuzda size kanka diyene kadar. Bu döngü bazılarımız, şanssız olanlarımız için sürekli böyledir ve böyle olmaya devam edecektir.
Çok fazla ters bir durumdur. Kısacası platonik olmanında ötesinde (bkz: sıçıp batırmak)
(bkz: kanka ayağı göt ayağı) çok yanlış yapan şahıstır. Başarılı olma ihtimalide çok düşüktür.
istemsiz olabilen durum.
her an sevişme eğilimindesinizdir.
kızın zayıf yanını bekler durursunuz.
her şeyin başında amacınızı belli etmemeniz sonucunda gerçekleşen durum.
körüyü geçene kadar ayıya dayı demek misali sevgli olana kadar arkadaş olarak takılma durumu.
(bkz: göte geldiniz hoşgeldiniz)
bu yüzdendir ki kıza direkt kahve içme teklifi yapıp niyeti belli etmek lazım gelir.
hoşlanılan kızla insan gibi iletişim kurmaya çalışan erkeğin korkak ezik zavallı damgası yemesiyle son bulan rezil durumdur.
resmen yarak müdürüm afedersin dedirtecek ergen erkek modelinin yaptığı.
hoşlanılan kızın canının istemesi yüzünden yaşanan iğrenç durum. erkeğin arkasına bakmadan kaçmasını gerektirir.