bugün

yav he he zaten bütün dünya Türklerden çıktı.
(bkz: hun dur az)
hungary: hun... ise
turkey: tur... bu durumda türkler tur dağından çıkma yani türkler israiloğulları soyundan geliyor.

yapmayın tanrı aşkına. işte böyle "zekiler" yüzünden insanlar türkçülerle dalga geçiyor. onlara yaklaşmak daha doğrusu onların fikirlerine göz atmayı, onlara yaklaşmayı istemiyor. macarlar kendilerine magyar derler. hungary ingilizcedir. bu açıdan yaklaşmak şeye benzer: "kürt ile türk arasındaki tüm harfler aynıdır. türkler ve kürtler eskiden tek milletmiş ama bir fırtınada türklerden bir grup ana koldan ayrılmış ve hepsi başlarını taşa vurmuşlardır. uyandıklarında ise millet isimlerinin t r ü ve k harflerinden olduğunu hatırlamışlar ama sıralamayı unutmuşlardır. bu kez de kendilerine sıralama yanlış olsa da kürt demişlerdir."

sizce bu akıllı işi mi yoksa bunu söyleyeni terelelli otel'e * hastanesi mi kapatmak lazımdır? kararı siz verin.

peşin not: türkçüyüm
not: hikayeyi ben uydurdum böyle bir şey yok diye mesaj almak istemiyorum.
çok doğru teoridir...
honduras türkt'tür türk kalacak...
hon: on
dur: bildiğin, dur.
as: biz.
sonuç:

ondur bizim aslımız, on kardeşiz biz, on kişiyiz lan burda!
devlet bahçeli'nin hakkında matematiksel bir açıklama getirmesi beklenen konu.
doğru olabilecek iddia. keza kastamonu nun cide ilçesinde bir adet honduras köyü mevcuttur.
(bkz: ulkuculerin kosta rika yi isgal etme plani)
neden olmasın?
(bkz: 1885te hondurasta göçen türk sütçü)
(bkz: honduras a duyulan nedensiz sempati)
peki ya türkler guatemalalıysa nolucak yahu kardeşim bunları yazarken biraz düşünün allahınızı severseniz. bütün dünyayı türkleştirmenin ne alemi var hem yarın bi ülkede türkler aslında bizim ırkımızdandır diye söylentiler çıksa vericeğiniz tepki ne olurdu bütün dünya halklarına karşı saygı göstermek hepimizin görevi değilmiş gibi davranarak kafatasçı yaklaşımlar yapmak etik değil diye düşünüyorum...
(bkz: amma uzun)
(bkz: ammazun)
(bkz: amazon)

(bkz: mis gibi gibi)
(bkz: misibibi)
(bkz: missisipi)

(bkz: hun dur az)
(bkz: hamdıraz)
(bkz: jason mraz)
(bkz: jason mraz türkmüş)
onların da darbelerle boğuştuğuna bakıldığında doğru olma ihtimali vardır.
Ya biz Honduraslıysak? Bunu da düşündünüz mü?

Saçmalamayın arkadaşlar kendinizi kestiğinizde milletiniz belli olmuyor. Türklükte diğer milletler gibi kültüründen oluşur. O zaman hepimiz afrikalıyız hımını var mı böyle bir şey.
honduraslılar'ın da bir darbe kültürü olması dolayısıyla doğruluğuna inanılabilecek eylem.
(bkz: osman chavez)
Hundreds of Honduran families have roots in the Middle East, specifically Palestine. These Arab-Hondurans are sometimes called "Turcos", because they arrived in Honduras using Turkish travel documents, as their homeland was then under the control of the Ottoman Empire. - wikipedia

100'lerce honduraslı aile çoğunluğu filistinli olmak üzere orta doğu kökenlidir. bu arap-honduraslılar'a bazen 'turcos' denilir çünkü bu insanlar honduras'a osmanlı zamanında türk seyahat belgeleriyle ulaşmışlardır. - wikipedia

ayrıca türk rock gruplarını da sever bu filistin kökenli insanlar;

(bkz: 11 kasım 2005 çilekeş san pedro sula konseri)
tüm dünyanın türk olduğu göz önünde bulundurulursa, şaşırtıcı değildir.

ne de olsa türk halkı kendisi bir şey veremez, başarı elde edenlerle türklerin bağlantısını bulmak için kasar, "bunlar da türk!" diyerek nemalanırlar. hoş honduraslıların bu anlamda türk milletinden daha büyük bir numaraları yok ama yine de fantastik bir büyüklük çabası bu herkesi türk görmek.

tamam tamam, dünya türk, rahat mısınız?
(bkz: kastım onu)
(bkz: kastan onu)
(bkz: angelina jolie)
(bkz: kastamonu)
(bkz: servetin honduraslı olması)
mu uygarlığına bağlı olarak doğru olabilecek cümle.

zira sinan meydanın kitabı atatürk ve kayıp kıta mu ve bunun devamı olan "köken" isimli kitaplarında söz ettiği araştırmaların (çoğunun güvenilir olduğuna inanıyorum ama) birazı bile doğru olsa yazılı tarihin değişeceğinin işaretidir.

misal turks and caicos island ada ülkesi türkler ve kayıklar (caicos) anlamına gelir. amerikachristophe colomb keşfetmeden 20 ile 40 yıl önce kurulmuş olan bu ülke, türklerin oraya daha önce gittiği tezini destekler. (tabi tarihçiler buna karşı çıkar o ayrı)

bir başka ilginç örnek ise kayıp kıta mu üzerinden göçen insanların türklerin atası olduğu varsayımı.(türkler, mayalar, mısırlılar ortak kökenden gelir der -ki tip olarakta birbirine benzer bu ırklar-) şöyle ki; eski türk (uygur, göktürk) alfabeleri ile maya , aztek alfabelerinde benzer birçok şekil bulunur. günümüzde hala atatürk'ün de araşrıtılmasını sağladığı türk tarih tezi ile belgelenen maya dilinde ve türkçe'de aynı anlamda kullanılan kelimeler var.

örnek:

maya dili - türkçe
aşak - uşak
biiç - biçmek
ka - kabuk
kaa - kaya
katak - katık
çak - çok
çakal - çakal
çi - çiğnemek
çetun - çetin
çibal - çıban
çol - çolak
kılıç - kılıç
hele - hele
kin - gün
kul - kul

gerçekten güney amerika'da hüküm sürmüş bir medeniyet ile orta asya'da hüküm sürmüş başka bir medeniyetin ortak kelimelere sahip olması ilginçtir. ortak harfler bulunması da cabası.

tamam türkler orta asya'da bulunmuşlardır. peki oraya nereden geldiler?
(bkz: bütün dünya türk mü)
bu asırda darbe olması yönünden bir türklük sözkonusudur.
kızıl elma ülkün olsun bütün acun türkün olsun.
bütün dünyanın türk olma gibi bir şansı yok mu? belki sözlükte o türk bu türk gibi başlıklar açılmaz böyle bir şansımız var mı?
--spoiler--
hun dur az
--spoiler--

(bkz: işte bu benim bittiğim andır)