bugün

Al işte folloşun teki daha.

Böyleleri gitsin berkecanlar attırsın suratlarına şeytanın yandan yemişleri.

Bir de böyle göt göt konuşuyorlar sanki hiçbir şey yokmuş çok masummuşlar da ben puştluk yapıyormuşum gibi.

Sakin ayakları biz anneyiz ablayız anlat küçük çocuk numaraları. iki gram akıllarıyla yaptıkları ikiyüzlülüğü yedirdiklerini sanıyorlar. içlerinden de nasıl öfkelendirip enerjisini emiyoruz enayinin diyorlar.

Üç kuruşluk varlıklar lan bunlar.

Derinde bunlar gibilerin bolu tüneline dönmüş halleri var.
eninde sonunda çabalaması gerekecek erkektir. doğanın kanunu, insan yalnız yaşayamaz.
kadına ihtiyacı olmayan güçlü, kendi ayakları üzerinde durabilen erkektir.
Bırakın onlar çabalarsın birazda.
koaladır.
yorulmuş olabilir.
gerçeklerin farkında olabilir.
ne kadar mutlu olursanız olun,
ister evli olun, ister sevgili, ister çocuklarınız olsun hiç fark etmez,
bir insan erkek veya kadın olsun, sadece kendini sever.
sizinle birlikte ise kendini sizin yanınızda mutlu hissediyordur ve bu yüzden böyledir.
bakın kendini mutlu hissediyordur diyorum.
yani yine söz konusu kendisidir.
bu benim için de böyledir diğer insanlar için de.
ilişkilere başlamadan bu gerçeği kabul etmek gerekir.
Aranızda arvattan korkmayan var mı beyler?
Ben çabaladım harika oldu, hanımcıyım hanımcı.
Aynı filmi çok seyrettim... ondandır.
biraz gururlu ama günün sonunda yalnızdır. o kızın başkalarıyla mutluluğunu izler.
Benim.

Özgürlüğüme bedel olacak kıza tenezzül edip elimi bile sürmem.

Kasaba minnet edeceğime sikimi keser yerim.
kızlar "elde edilmek" ister, bu nedenle çabalamayan erkek birinci ligde kalamaz.
ibnedir.
olması gereken demek istiyorum ama hayatta bazı anlarda çabaladığından ve olamadığından gelen bir isteksizlik oluyor ve maalesef doğal bir durum.
eğer yakışıklıysanız götünüzü kaldıran eylemdir. salak salak sizin için çabalayan canlıları gördükçe insanın egosu okşanıyor.
görsel
Bir zamanlar denediklerim oldu ama her seferinde olumsuz bir karşılık aldığım için artık çabalamamakta karar kıldım. Artık olup olmaması da pek umrumda değil açıkçası. Kaderde varsa olur, kaderde yoksa olmaz.
geçen hafta içi aldığım kesin ve net karardır. zaten çok çabalamıyordum ama artık hiç çabalamayacağım...
görsel
işim olmaz. Hatta maddi kayıplarım olacak endişesiyle ışık hızıyla kaçarım. ilişki fobim var benim.
Kendi değerini bilen erkektir. Kızların nankör olduğunu sevgi nedir bilmediklerini bencilliğin zirvede gören işiten erkektir.
hadi len oradan discordda yavşamadığın bir ben kalmıştım.
Dürümün üçte ikisini yiyince doyar ve pipetle kola içer, allahım sen gösterme yarabbim..
Ben. Çünkü bir tane var.
Çabalamanın gereksizliğini farketmiş bilge biridir.