bugün

atatürk müslümanlardan daha değerli olduğu için favorim atatürk.
görsel
Adam bunların bilmediği dini öğrenmeleri için kuranı çevirttirdi. Halkın yüzde 90 ı kuran okuyamazdı. Hacı hocadan dinlerdi onlar neye günah derse ona günah neye derse ona sevap derlerdi.

Kurtuluş savaşı için falan savaşmayın lan günah günah fetvalarına inanan cahil halk vardı onu düzeltti diye sevmezler.
Ona sen karar veremezsin. Sen kimsin de benim imanımı sorguluyorsun bre şerefsiz. Hem Salih mümin bir Müslümanım hem de Atatürk'ü çok seviyorum. Onu bırakıp da müslüman kılıklı iblisleri mi seveceğim bre soysuz oğlu soysuz?
gerçek müslüman veya gerçek olmayan müslümanı kul belirleyemez benim bildiğim kadarıyla...
Cahil beyanı.
tersi doğru olan ifadedir.

kuranı kerimi türkçeye çevirterek anlamamızı sağlayan atatürk, hazreti muhammetten sonra bu dine en büyük hizmet eden kişilerden birisidir. atatürk'ü sevmeyen kişi dinden çıkar herhalde ben öyle tahmin ediyorum.
atatürk'ün sevilmeye ihtiyacı yoktur. hiç kimse sevmese hatta 7/24 sövse bile bu ülkenin kurucu lideridir.
Dindar biri olarak şunları belirtmek isterim.

Atatürk eğer Müslüman değilse kesin cennetlik.

Ha eğer Müslümansa orasını bilemem...

Adam gavursa bile ulan memleketi gayrimüslimlerden kurtarmış, sahte hocaları tasfiye etmiş daha ne istiyorsunuz?
sevginize de ihtiyacı yok zaten.
Şimdi evlerinizdeki Kur'an-ı Kerimleri elinize alıyorsunuz ve dikkatle iç kapağına bakıyorsunuz. Elmalılı Muhammed Hamdi Yazır yazdığını göreceksiniz. Sonra google'a şunu soruyorsunuz, bu adama, kur'an meali görevini kim vermiş... Böylece ortaya atmış olduğunu bu saçma sapan tezimtırak şey de elinizde patlamış oluyor.

Bilakis her gerçek Müslümanın sevmesi gerekir.

(bkz: Elmalılı Hamdi Yazır)
her gerçek müslüman yaratılanı sever yaratandan ötürü.

sevmeyen gerçek müslüman değildir.
saçma bir bakıma zavallı bir düşünce gereksizdir. iskender ile koltuğu kıyaslamak gibi farklı kategorideler. herhangi bir dine üye olmakla atatürk düşmanı olunmaz, atatürk'ü seviyor diye dinsiz olmaz hiç kimse. saçmalamayın... saçmalamayın ne olur.
(bkz: kaynak olarak kadir mısıroğlu)
islam diye, fakir fukaranın sırtından geçinen, deli saçması öyküler anlatan adam zaten sevmese de olur.
Müslümanım ve Atatürk'ü seviyorum.

10 ağustos 1920 tarihi ile dünya üzerine tek bir bağımsız islam devleti ya da müslümanların yönettiği devlet yoktu.

o sizin sevmiyoruz dediğiniz Atatürk olmasaydı bugün muhtemelen islamiyet diye bir şeyden bahsedilmiyor olacaktı.
atatürkü sevmeyenler vatan hainimidir ?

Kutsallara, inançlara, idelallere, doğrulara saldırmak, islamimidir ?

Bu tür saldırılar, islami inançlara da saldırıya davet çıkarmazmı ?

Allahı korumak, savunmak için insan öldürmek, islamimidir ?

Allahı korumak için kullarını öldürmek, her şeye kadir olduğu iddia edilen allahın gücünü küçültmez mi ?

gerçek müslüman, gerçek islamiyet nerededir ?
Tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok aq.
Sevmek zorundadır. Eğer Atatürk olmasaydı vaftiz ediliyordunuz şuan.
Seviliyor. Aklı başında her müslüman ataturku sever.
müslüman adam adı üstünde allaha inanan kişidir. allahın ayetlerine tabidir ve allahın ayetlerine ters hareket yapanları sevmez.

allahın indirdiği ile hükmetmeyenler zalimlerdir, kafirlerdir, fasıklardır. (maide 44-45-47)

bu ayet sevilmemesinin nedenidir. ülkeyi düşmandan kurtardığı için saygı duyarım kumandanlığını beğenirim o ayrı. zekasına da ayrıca saygı duyarım.
acilen karşıt olarak #hiçbir gerçek müslüman padişahları sevmez başlığının açılması gereklidir. ne de olsa atatürk'ün bir haremi yoktu, müslümanlığın mübarek kabul ettiği cuma gününde zina yapmazdı. taht için kundaktaki kardeşini de katletmedi atatürk. bunlar hep artı şeyler.
doğrudur. ezanı türkçe okuyan, gökten gelen hicbir kitaba inanca inanmayan, ve binlerce kiyi katletmişi birisini hiçbir müslüman sevmez.
ataturku seveni bilmemde fitne çıkaran musluman olamaz.
Işid zihniyetinin ürünü sıçımsonik bi tespit çalışmasıdır. Gerçekle ilgisi yoktur.

Öok şükür Müslümanım ve çok şükür ki aklım sayesinde doğru ve yanlışları ayırt edebiliyorum. Peygamberim belli, atam belli.

Ne Peygamberime olan sevgimi, ne atatürk'e olan saygımı, ne de dinimi hiç kimse sorgulama cüretine sahip değil. Sorgulamaya çalışıyorsa da yiyebileceği çok güzel bir uzvumu tanıştırırım.

"Provokatör köpekler sizi" diye bir deyiş vardır.