bugün

geçmişte yaşadığı büyük bir acının hıncını erkeklerden çıkartmaya karar vermiş ve bu yolda çalışan kızdır.
(bkz: ben bunu gördüm)
kaşarımsıdır.
filmi bile vardır.
(bkz: sweet november)

edit: şimdi bana filmde 2 ay değil 1 aydı diye laf yapma ne olur o kadarını da sen anla ne olur.
çıktığı hiç bir erkeği sevmeyen, her çiçekten bal almak isteyen kızdır. *
(bkz: rezerve)
aranılan kızdır. nerdesin lan çık ortaya?
(skorerdir + kaşardır) x (çapkın olduğunu düşünür - popüler olduğunu zanneder)

= skorer bir çapkın olduğunu zanneden, popüler bir kaşardır. * *
erkek istediğini almıştır.
bu tip kızlar vardır ve genelde biraz kaşarımsılardır. ancak esas oğlan hiç bir zaman bu kızla tanışamaz. her zaman yakın arkadaşlarına denk gelir bu kızlar esas oğlan da kızla kanka olur. arkadaşı kızdan ayrılıncada kanka muhabbetinden sevgili muhabbetine dönmeye çalışır ama başaramaz...
tanım: sevgi nedir farkında olamayan kızımızdır.
anlamam böyle tipleri madem seveceğine inanmıyorsun ne diye çıkarsın o kadar kişiyle. toplam bir iki tane olmuşsa ona bir şey demem ama bunu sürekli yapan tipler var tanışır biriyle 2 hafta sonra çıkarlar 2 hafta sonrada ayrılırlar. pardon ama kaşar değilde nedir bu.
bunu kız yaparsa "kaşarımsı",
erkek yaparsa gayet normaldir.

edit: sorun bende herhalde...
peki ya bunda eksilenecek ne vardı?
(bkz: küçük hesap adamları)
eh araba her zaman aynı istasyondan benzin almaz di mi?
genelde okulun popüler kızlarının grup başkanı olan kızdır. yok artık yuh!
kız oldugundan şüphe edilesi.
motordur.
çizgisine devam etmekte kararlı olan, sınıfının en iyisi, çelikten motordur. tohumunu atan daha iyisini yapana kadar en iyisi odur.
ceylan gibi kızdır. ordan ora serice atlamaktadır.
sabırlı kızdır. 2 ay çıkabiliyorsa yine iyi.
bence kızın hikayesi dinlenmeden yorum yapılmamalıdır. malum şanssız da olabilir.
burdan kendisine seslendiğim kızdır
senin için 1 ay da uygunsa lütfen bana pm at.
kotalıdır.
(bkz: limitli internet)
talihsizdir belkide...
hiç dinlemeyin emi? her boş meydan gördüğünüzde yapıştırın damgaları hemen.
(bkz: hadi meydan sizin doldurun boş meydanları)
fazla bekleyen kızlardır. bu devirde erkeklere en fazla 1 hafta verilmelidir. erkeklerin çoğu am, göt, meme üçlemesinde ısrarcı olduğu sürece bu kızların sayısı giderek artacaktır.
çıkıp cinsel birşey yaşamıyorsa sorun olmayan ancak hepsinden bal alıyorsa adı çıkacak kızdır.