bugün

Bos bos konusmayin amk. Bunu farkettiyse siktiret gitsin. Ne ugrasiyorsun hala.
Dost sohbetlerinde ondan bahsedersin
Kasilirlar ama; lan seviyorsun derler.
Aslinda hic geregi yoktu.ben benle yasayip gidiyordum..
hiç gereği yokken çıkıp giden insanlardır.

sık sık çıkarım, ordan biliyorum.
hiç gereği yokken hayatımıza soktuğumuz, yine gerek yokken hayatımıza sokup gittiklerinde ardından dövünüp zırladığımız insanlardır.
hiç gereği yokken hayatımıza giren insanlar onlara tam alışmışken ağzımıza sıçıp giden insanlardır.
(bkz: kamer genç)
(bkz: nihat doğan)
(bkz: bülent ersoy)
(bkz: mahmut tuncer)
(bkz: hülya avşar)
(bkz: reha muhtar)
(bkz: ali kırca)
(bkz: uğur dündar)
(bkz: nazlı ılıcak)
(bkz: zekeriya beyaz)
(bkz: ibrahim tatlıses)
(bkz: mehmet ali erbil)
(bkz: mesut yılmaz)
(bkz: tansel çölaşan)
(bkz: emin çölaşan)
(bkz: kemal unakıtan)
hayatımıza kolay bir şeklide girmişlerdir, onları hemen kabul edip benimsemişsizdir. düzenimizi değiştirirler, kalp yaramızı kısa süre iyileştirip sonrasında aynı yeri deşip acı çektirirler.
hayatımızın başköşesine kurulurlar ve en olmadık anda çekip giderler.
"gerek" kavramının tanımını belirlemek gerekir önce.
herkestir.
''Hiç bir şey kalmayana kadar tükenecek.. hiçbirşey kalmayana kadar...
Duygu olmayan yerde barınamam dedim...
Duygu var dedi...
Güldüm...''

Bazen o kadar anlamsızlaşır ki
Kendi kendini tüketene kadar sürüneceğini bildiğin halde
Kılını kıpırdatamazsın...
Bu kadar çarpık insan ve ilişkinin içinde belimizi doğrultmaya çalışırken elimizden tutacaklarda sırtımıza basar...
üniversiteye başladığımız an ile hayatımıza giren tüm insanlar.
hayatınızdan çıkarken kişiden götürdüklerini düşünerek söylenen sözdür, fakat kendin ettin kendin buldun derler adama.
(bkz: türbanlı ampulcüler)
eğer istemediğimiz insanları hayatlarımızdan çıkarabiliyorsak hayatımıza girmeleri çokta önemli değildir zaman kaybıdırlar.
gereksiz insandır.
illa gereği olunca mı girmesi lazım?insanlar iletişim içindir.
sonradan çıkacakları halde ite kaka hayatınızın bir yerine tutunan, sonra götüm götüm kalbinizin içine sızan, sonrada zengin kalkışı yapıp bir anda sizi ortada bırakan eski sevgili sıfatını alan kişilerdir.
kapıyı, pencereyi açmışsın; hırsıza gelme diyorsun.
gelir.
en değer verdiğini çalıp gider.
(bkz: matematik öğretmeni)
hayatımıza bizim iznimiz olmadan giren ve bir türlü çıkmayan insanlardır.
(bkz: rte)*
(bkz: öğretmenler)
(bkz: geldikleri gibi giderler)
söz konusu olan aşk ve eski sevgiliyse gereksiz olduğuna kendini inandırma isteğinden ibarettir. halbuki onsuz olmuyordur. hayatımıza gereği yokken girmiş olmasını düşünmekte insanın savunma mekanizmasından kaynaklanan optimist ve gerçekçilikten uzak bir düşüncedir.
gb
benim durumumda biraz farklılık gösteren kişilerdir bunlar, genelde gider aşık olurum, gerekli gereksiz 3-5 hafta, belki 2 ayımı mahvederim bu sebeple. hayır kısa ilişkilerde sınırımız, yapılabilecekler belli ama yani sen yeme içme, ders çalişma, zaten az olan uykundan kıs, muhabbet falan...ee sonuç mortingen. bu durumdan da inanılmaz zevk alan bi bünyeyim bi de, bu kadar salaklık olur mu ama oluyor işte.
acilen, girdiği gib çıkarılması gereken insanlardır, sınırlı arkadaş çevresi en güzelidir.