bugün

21. yy ın en iyi çifti. arkadaşlık baabında.
çok iyi ikili oldular harbi. ama insan ister istemez "lan bunlar gay çıkmaz umarım" diyor.
survivor bittikten sonra yolları ayrılacak senede bir görüşecek iki insan.
imrendiğim ikili. yok böyle bir bağ, böyle bir sevgi.
Az önce hilmicem murat'a "kalbim sende", murat ise hilmicem'e "aşk olsun" demiştir. Ohaaaaaaa.
Yoklukta gay olma yolunda ilerleyen ikili.

Ekranda göstermiyorlar ama kesin kamera arkasında koyun koyuna uyuyorlar. Üzüldüm. Ikisi de lokum gibi çocuk.
şu an ülke gündeminin kalbine oturmuştur. sokaklarda binlerce insan hilmicem ile muratın elenmemesi için sloganlar atmaktadır. 5 kişi bu uğurda can vermiştir.

(bkz: derdini sevdigim)
(bkz: bromance)
Sikimde olmayan ikili.
dostluklarina asik oldugum ikili. Cok guclu.
edi ile büdü gibi bunlar da eşcinsel olmasın dedirten ikili.
survivor da ilk günden beri favorim olan 2 isim. tabi hilmicem daha ayrı, daha sevilesi, daha göz bebeği. bugün ilk kez benimle birlikte oturup survivor izleyen annem, muratın yaptığı o bağlılık konuşmasından sonra yazııık aşık olmuşlar bunlar diyerek yarmayı başardı. ciddiydi birde. hilmicem duysa ben adamlığıma laf söyletmem diye başlardı konuşmaya gerçi. olsun delikanlı abilerle büyümesine rağmen seviyoruz keratayı.
Harika arkadaşlıklar kurduklarını düşündüğüm,hiçbir yapmacık hareketleri olmayan, başarılı survivor yarışmacılarıdır. Adeta bir safiye ile faik,saba tümer ve kahkahası gibidirler. Ben ıkısını ayrı düşünemiyorum. Bence sabah programı bile yapabilirler.**
Top olduklarını düşünmekteyim.
murat'ın hilmicem'i sevdiği gibi sev beni cümlesi artık kullanılabilir.
(bkz: hilmi cem ve murat arasındaki esrarengiz aşk)
çizgi filmleri yapılan ikili. kim yapmış, amaç nedir bilmiyorum. ama korkuturken güldüren, insanı dehşete düşüren tuhaf bir iş çıkmış.

http://www.haber365.com/V...ini_Yaptilar/Tumu/Yeni/0/
Su an cnn turkdeler.
haklarında gay iddiaları olan ikilidir.
Ikisi birlikte voltrani olusturup unluleri sikerten ikili.
bu gidişte evlenecek olan ikili. bir ayrılın lan. evet. *
ibne kovboylar filminin türkiye uyarlamasında başarıyla oynayabilecek ikili.gani müjde nerdesin reyiz ?
Bu sikik acun medyayı hiç izlemem de, ay zaten tv izlemem de, mağaradan çıkmış gibi yeni öğrendim ilk defa bromance türkiye tv ekranlarında...
Bence bütün sene bir birilerini arayıp sormadıkları için bu dönem araları iyi olmayacak. Hilmicem karaktersizi geçen senelerde yaptığı gibi Turabi aptalının yanında olmaya çalışacak.
(bkz: ramazan kalyoncu)
güncel Önemli Başlıklar