bugün

kendisine daha fazla sövmemek için unfollow ettiğim, kısa zaman önce kendinden 15yaş küçük (arkadaşımın eski sevgilisiyle) bir futbolcuyla çıkmış bir ünlü. tavsiyemdir twitter timeline denilen zımbırtınız seviye atlıyor resmen.
elektiriği gitmiş, twit atmış.**
(bkz: bok kokan kızlar).
gerçi kendisini koklamadım ama nedense böyle bir çağrışım yaptı.
2003 ten beri unutulmaya başlanmışken 2011 de twitter e koyduğu fotoğraflarıyla sosyal medyanın gündemine oturan bayandır. daha sonra panpiş örgütlenmesini yaparak kendisi örgütün başına geçmiştir. hilal cebeci nin herhangi bir suçlamayla karşılasması durumunda "örgüt vardı" diyerek panpiş örgütünün gösterilmesi ve hilal cebeci nin tutuklanması çok doğaldır.
sözlükleri takip ettiği rivayet edilmiş, zannetmiyorum. şöyle yapıyordur;

arama motoruna ismini yazıyor, ve arıyordur. gerçeğe en yakın resmini de sözlüklerden görüyordur. bunun dışında, panpiş midir pampiş midir ne zıkkımsa o işte, onu falan arıyordur, "ay acaba ne dediler benim örgütüm içiiin" tribiyle.

evlat olsa sevilmez, sınıfına girmektedir benim için. kendisinden haz etmemekle beraber, kısa sürede yeniden popüler (!) oluşundaki büyük etken, abazan erkeklere de bir sesli mesaj bırakıyorum:

"beyninizi bacaklarınızın arasından, ait olduğu yere çıkarmayı deneyin, avuçlarınız biraz nefes almış olur"
organ nakli kuruluşlarına beynini bağışlamış olandır.
Twitterda paylaştığı erotik fotolar sayesinde takipçi sayısını arttırıp daha sonrada kendini önemli sanan kişidir.
ne yapmaya çalıştığını kimsenin çözemediği, "sanatçı" kişiliğinden çok uzak şarkıcı, twitter trollu.
eleştirip duran erkekler sayesinde göğüsleri tekrar meşhur olmuş kadındır. ne sanatçı ne şarkıcıdır ama aptal falan da değildir. kadın aklını kullanıyor çünkü bizim ülkemizde neyin ilgi göreceğini iyi biliyor. kişiliksiz derseniz uygun olabilir. (bkz: kaşar)
onu panpişlemek isteyen binlerce panpişi olan dişi insan.
twitter hesabından beynini bağışlamış olduğunu duyurmuştur.
bana kalırsa, kimse almak istemez.beyinsiz daha iyi.
balık etli bir fiziğe sahip, kişiye göre değişen bir seksilikte olan şarkıcıdır. sosyal paylaşım ağlarında sık sık erotik videolarını ve fotoğraflarını paylaşan bir kadındır. panpiş olarak da tanınır. panpişlerini görüntülerinden mahrum bırakmaz.

(bkz: panpiş) http://www.bidoluhaber.tv/izle.php?MedID=20064
panpiş kelimesini türk gençliğine armağan eden taş niteliğindeki kişi..
sambaya başlamış kendileri.
http://t.co/4AWEWib4
"'Yıllardır elimden gelen her türlü desteği verdiğim ailemin beni asla aramaması sadece herhenagi bir işleri düştüğünde aramaları bende dayanılmaz bir hal aldı. Beni hiç merak etmeyen bir ailem var. Evde çalışan kadın olmasa ve benim evde başıma bir şey gelse günlerce benden haber alamasalar, 'ne oldu bu kıza' demezler. Benim açımdan dayanılmaz bir hal almasından artık bıktım, bütün psikolojim alt-üst olmuş durumda. Bu sevgisiz ve ilgisiz ortamda eğer alkolik olmadıysam, eğer uyuşturucu kullanmıyorsam tamamen güçlü karakterimden ve inançlı bir insan olmamdan kaynaklanmaktadır'. Kimsenin kendisini eleştirmesini istemeyen Cebeci, 'Bu bir vasiyettir ailemi reddediyorum, avukatımla gerekli görüşmeleri yaptım böyle bir kanuni hakkım olmadığından dolayı onlarla hiçbir bağım kalmaması için ne gerekiyorsa yapacağım' dedi. Cebeci, ailesinin cenazesine gelmemeleri için de elinden geleni yapacağını belirtti."

bilmiyorum bu durumu yeterince açıklıyor mu?

http://www.rotahaber.com/...esmen-reddetti_52052.html
bi arkadaşın dediğine göre* xhamster'a düşmüştür kendisi.
her gün kendi videosunu sosyal ağlarda paylaşmaktan sıkılmayan seksi şarkıcı.

(bkz: hilal cebeci dansı) http://www.bidoluhaber.tv/izle.php?MedID=20297
ismini duyunca artık yüzünden çok südyen aklıma gelen pozları ile zirve yapan hanım kızımızdır.
bir zamanlar köylü güzeli olarak piyasaya çıkıp,sanal alemde hafif meşrep olarak meslek hayatını noktalandırmış şarkıcımsı kadındır.
"bende isyan başlatıcam patrona halil isyanı gibi:) cebeci hilal isyanı olarak tarihte yerini alsın benim neyim eksik tarih benide konuşsun" diye twit atmış kişi.
uzun zamandır memelerini açmamasına rağmen halen bu kadar takipçisi olması türkiyedeki abazalığın boyutlarının bilinenden daha fazla olduğunu kanıtlar nitelikte. sosyolojik bi vak'a kendisi. comte bu kadını görse mesleği bırakır. evet.
sap olsa sevilmez. hatun olduğu halde de sevilmiyor ki. millet onu bir adet popo, iki adet meme bir adet de vajina'dan ibaret olduğu için ilgi duyuyor sadece. kim seviyor ki?
at olsa sevilmez.
türk toplumunun eğitimsiz tarafının ortaya çıkardığı ünlümsü.
yere düşse bir tepik de ben koyarım .