Bu adamın karmasını niye iç etmiş modlar peki?
Babası Eleşkirt kürdüdür puhaha.
Bu adamın Çok iyi senaryo yazacağını düşünüyorum.
Bence hesabı sattı bu ibne.
Hbbia25cmdmrl gitmiş bamya pipi gelmiş.
Yenilmeyen kaslı dindoş gitmiş asgari ücretli ezik gelmiş.
Sanal alemdeki kullanıcı adım hbbia25dmrli arkadaşlar bilginize. Bu sanal alemi akbuddy lerimle fethedecegim tekrardan.
Hikayelerinde işsizlik var, borç var, çaresizlik var, isyan var, paranoya var. Bir sürü şey var açıkçası. Adam yazıyor...
yeni kesfettigim yazar kendisi, yazdıkları adeta bir zeki demirkubuz filmi tadındadır.
Sözlüğe dönüşüm bütün sahtekar din dusmani fetbazlarin eteklerini tutusturmus. Şimdi korkak gibi saklanmayin ve delikanlı gibi ortaya çıkın. Hesabınızı görmenin vakti geldi.

Hbbia25dmrli yi bilmemek bu utanç sizlere yeter de artar bile. imla ve noktalama hususunda akıl verecek duyar sahipleri de geldiğine göre düşmanlari citilemeye başlamak üzereyiz demektir. Haydi din dostlarım haydi akbuddylerim yüklenin bu kendini küçük dinleri yaratmış zannedenlere...
Biten cümlenin sonuna üç nokta koymasını kınadığım yazar. Yoksa tanımam etmem.
Sözlükte öykü yazan tek yazar. Sırf bu yüzden bile kıymeti bilinesi.
Yorucu bulup donuza eklediğim troll. Mutlu ama uzak olsun.
Hoş geldin ya habibi. Evet.
Kendisinin ve destekçilerinin Her şeye cevap vermemesi gereken yazar. Herkes seninle aynı fikirde olmak zorunda mı ?

Edit: eksileriniz umrumda değil, belirteyim bu arada.
Eski zamanların dindoşu, kötülerin ve laiklerin azılı düşmanı yazardır. Yatalak annesini evde bırakıp, bacısını kömürlüğe bağlayıp, hatemoğlu paltosunu giyip istanbulu kurtarır, hızını alamaz canı sıkıldıkça askere giderdi. Ekonomik koşulların etkisiyle son 1 yıldır sosyal realizme gönül vermiş, akbuddylerini bırakmıştır...
Karması -10661 olan yazar. Allah'ın belası tam.

(bkz: swh)
Hikayelerini okumayı sevdiğim yazar. Sahi ne oldu karısının son akıbeti ne ? Merak ediyoruz.
Arkadaşlar aziz mübarek ramazan i şerif dolayısıyla artık sahura doğru adıyla yeni bir programa başlıyoruz. Beraber olmak ve yayinimiza katılmak isteyen tüm akbuddylerimizi bekleriz.

Ayrıca yayında çok güzel hediyelerimiz mevcut. Bunlardan bazıları namaz kılan seccade, dua okuyan barbi bebek ve Allah diyen oyuncak patlıcan. Bunları özel Sirkeci de yaptırdık çok özendik hepsi birinci kalite plastik.
"Hepsi birinci kalite plastik"

(bkz: swh)
Zamanında benim gibi birçok ergenin psikolojisini bozmuş troll. Bi ara gümrükte çalışmak için torpil istiyordu ben de buna bağıran karı linki atmıştım. Trollük öyle yapılmaz böyle yapılır la. Hala da silinmemiş utanmadan yazıyor da. Modların yürüdüğü bi kezoya çatmamış demek ki oytun gibi.