farklı zamanlarda farklı a101'den alınan aldığım micro sd'ler başta çalışıyorken pek kullanmamama rağmen bir süre sonra aynı şekilde bozuldu. uzak durulması gerekir.
Geçmiş senelerde üretilmiş(2015) Bu marka bir televizyon elimize geçti. (39HL500) Onu kullanmaya başladık. Ucuz bir televizyon olmasından dolayı sesten bir şey beklemiyordum açıkçası. Fabrika ön ayarları (presetler) hiç bir derde deva olmadı. televizyonu sesini dinlenebilir bir tona ayarlayana kadar çok uğraştım. En sonunda yaptığım ekolayzır ayarlarının yanında balans ayarını değiştirerek sesi ancak dinlenebilir hale getirebildim. Belki de ortam çok gürültülü olduğundan ayarlamam uzun sürdü. Bilemiyorum...

görsel
genellikle a101'lerde satılan türkiye'de vestel tarafından pazarlanan elektronik markası. ama kalite bakımından tartışılır.
a101 den aldığım usbler istisnasız çöp oldu. öldü yani bildiğin. yazması da çok yavaş. almayın lan sakın.
A101 den 10400 luk powerbank aldim 32 tl ye bu markanin. Simdilik guzel gibi. %40 sarj etti ve 1 lambasi sondu 4 ledli gostergesi var.
43 inç uhd tv yi a101 de 1300 ₺ ye satan marka. şimdi o fiyata o özellikleri sunarsan kaliteden şüphe etmek kaçınılmaz.
görsel
görsel
a101 de 10.4 amperlik taşınabilir şarj cihazı 37.95 tl ye satılan elektronik firması.
görsel
9 liraya a101 den 8 gb hafıza kartını aldığım firma. Gayet hızlı
bozuk ram satan firma. trium diye bir garanti şeysi var, aman allahım berbat günlerce süründürür adamı.telefonları açmaz defalarca ararsınız geçiştirirler. almayın alırsanız ağlamayın.
corsair vs gskill ile aşık atamaz.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
16 gb flash belleği** bu sıralar a101 de 18 liraya satılan marka.
16 gb belleğini bugün a101 den aldım. fiyata göre uygun.. tavsiye ederim.
çok dandik mallar üretiyor. usb bellekler için konuşacak olursak hakikaten kalitesiz. okuması ve yazması çok yavaş.uzak durun. 5 lira daha fazla verip kingston ya da sandisk alın.
arena'nın uzakdoğuda yaptırdığı ramlerin adı. websitesinde nerede yapıyor nasıl yapıyor görünmediği gibi ramleri de hiç bir işe yaramaz. deliktir zaten bunun ramleri. data akar gider içinden sen hala kopyalıyor sanırsın.