bugün

isteği, arzusu bulunan, heves eden, istekli kişi.
Bu nedir lan. Taze gelin der gibi.
çok ilginç bir karma sıfatı. az önce bağyan bir yazarda gördüm.
Bir taraftan çikita muzdan kurtulmuş olmanın sevincini yaşarken, diğer taraftan kendimi, kendinden büyük abilerle takılan '' abi bende yapayım mı bir kere bende yapayım ne olur, hadi abi '' tarzında gezen bir çocuk gibi hissetmeme sebep olan karma.
Edit: imla.
"bu nasıl bir karma yahu" diye tepki vermekten kendimi alamıyorum. insan kendini üniversiteyi yeni kazanmış ailesinden kopmuş uzaklara gitmiş beklenti ve heveslerin haddi hesabı yok gibi hissediyor vesselam.
Bir karmadır.
Bu işi beceremiyor ama kendi çapında uğraşlar veriyor gariban dercesine bir karma sıfatı.*
Pek sevimli gelmeyen sözlük statüsü.
isteği var yazarlıkta ,dur uğraşsın biraz der gibi.
cikita muzdan sonra gelen karmadır. cikita muzdan kurtulduğuma mı sevinsem neye hevesli olduğu mu çözemediğimemi üzülsem.
kıytırık bir karma değeridir. hevesli ne yahu. 30-40 karma değerinde versen anlarım da 177 neden hevesli. olmamış bu olmamış.
çikita muzun etkisinden kurtulmuş olunmasına sevindirmeyen karma sıfatı.
alışmak uzun sürebilir, değişik bir karma sonuçta. Neye hevesliyiz onu bile yazmamışlar. bir önceki çikita muz ile alakası yok ise iyi yani.
henüz içinde bulunduğum karma.
çikita muzdan sonra gelen karmadır. az önce görmüş bulunmaktayım o karmadan kurtuldum ya ne olursa olsun.
karma sıfatıdır.
an itibari ile erişilen mertebedir. hevesli ney lan?
çikita muzdan sonra bir kez daha hayal kırıklığına uğratan karmadır.

hakaret gibin bişey.
Karma değerine bak amk. Bu ne lan? Çikita muzdan sonra ne bekliyoruz ki aminyüm. Bilerek yapıyorlar. Hiç sevmedim seni.
hevesin var devam et yaparsın gibisinden...
Ben hic sevmedim bu karmayi. Ne o oyle "musait" gibi...*
şu anki karmam. hiç sevmedim ben bu karmayı. böyle karma mı olur.
bi uyuyan dev olamaz.
(bkz: meraklı)
(bkz: müsait)
(bkz: yollu)
Ne biçim bir karma şeysi. Başka kelime mi bulamadın zall. Zâlım zall.
iğrenç bir karmadır. (bkz: bu nedir lan)
karmada çikita muzdan sonra gelen karma adıdır.

hevesli kızlar inbax gibi iğrenç espirilere itecek karma resmen.