bugün

dorduncu nesil yazar. *
"kafanın makbul olanı her zaman güzel olandır" diyebilen yazar insanı. *
muhtemelen hakkındaki entryleri görmeyen yazar.**
(#3147370) nolu entrysiyle nükhet duru hayranlığı tavan yapmış olan, ki kafası güzelken bu tespiti yapmış olması kadar doğal bir davranışa sahip yazardır. sözlük ortamı bilen okuyucuların takip etmesi gereken, kendine has tarzıyla dikkat çekmiş, * güzel tespitlerin yazarıdır. ailecek * severek okuyoruz.
ben her şeyimi ayıkken kaybettim içsem ne olcak ki diyen kişi durumu, burdan kendisine yasa dışı kafa yapıcı şeyler kullanma diyerek uyarmakda yarar görüyorum nesildaşıma, fazla da arkol kullanma siroz olursun valla...
kafası güzel olanın yazarlığı makbuldür ideasından yola çıkarak kendine özgü tarzının doruk noltasına çıkmış ekolüm olan yazardır.
kedi besleyen öğrenci evi mensuplarından olan insan kişisi.
yazmaktan çok okur oylar
istatistiklerde hep adı var
ne oluyor nerdesin nesin?
çok kafası iyi birisin
sözlükten tanıdığım ilk frendsim
smiley hastası mısın nesin
çicekler böcekler kelebekler
benden sana gelsin.
4üncü yazargil familyasinin esi benzeri bulunmayan son ürünüdür. seker gibi adamdir yazilarina rastlarsaniz mutlaka anlatmak istedigi birseyler vardir. sinav günleri kafasi o kadar güzel olmuyor.
doğuştan kafası güzel olanlar. Bu insan tipi her daim yanında gezdirilesi insan modelidir.
fatal ramazan başlığı ile akşam akşam yaran yazar. *
bebek taklidi yapmam diyen, çok eğlenceli yazar kişisi. aynı zamanda müridim olur kendileri. ***
kafasının güzelliği entrylerine yansımış peynirciks gibi tembellikten dem vuran ama halinden memnun olan yazar kişi.sağlıcakla.
(bkz: kadir)

her zaman kafa yapılabilen yazar. *

smileylerini kıskanmaktan çatladığım, uyumamada kendisiyle yarıştığım, ilerde oluşacak olan göz bozukluğumun tek sebebi(!) * *,
kimi zaman smiley, kimi zaman dert, kimi zaman neşe ortağı olan, radyodaş, sözlükdaş, arkadaş...

ayrıca;

sen kocaman bir çılgınsın yumicik *
hayatı sek içenlerden.
nereden bulaştım bu sözlüğe dediğim zamanlarda, aklıma gelenlerden.
(bkz: canciş)
(bkz: kankiş)
(bkz: sanatın ve sanatçının dostu)
zirvede uzakta kalsa da sohbetini esirgememiş, benim gibi kimseyi tanımayan ezik nesilli:) bir yazarı yalnız bırakmamış ve büyük sevap kazanmıştır. bugün anladım ki sözlükten uzak kalman problem değil arkadaş.

o da beklenmeyen görükle zirvesi organizatörlerinden.
o da bir uludağ'lı.
o da tanışıldığında memnun eden bir yazar.
o da halı saha maçına hemen ok verdi.
o da uzaklardan sert vuracak inşallah.
beklenmeyen görükle zirvesi'nin organizatörlerindendir. herkesle tek tek ilgilenmesi ve yanımıza gelip hoş sohbetini yapması güzeldi. uğraştığı alanda başarılı olacağını düşünüyorum. ama tabii okulunu bitirip düzenli bir yolda ilerlerse kendisi için daha iyi olacağı kesindir. umarım biter de kurtulup planlarını ona göre yaparsın.
bursa halı sahalar bize dar zirvesinde haricten gazelci ile birlikte yenilen takımın defansının bel kemiğini oluşturmuştur.
bizim takımın bel kemiği sayısız gol pozisyonunu yaptığı yerinde müdehalelerle adeta bir servet ne bileyim popescu tarzında engelledi bi daha zirve yapılsın bu yazar bizim takıma alınsın yazarı.
başka türlü çekemiyorum ne seni ne bu hayatı.
çok güzel bir insan lan bu. her espriyi anlıyor, kültürlü bilgili... karizmatik alkolik biri işte...*
bak sözlük buraya yazıyorum; bu adam büyük adam, bu adam çok mühim bir adam. bu adam cömert, bu adam paylaşımcı, bu adam yardımsever ve bu adam sözlüğü düşünen bir adam.
zaman ayırıp derdimi dinleyen, an itibariyle sempati duyduğum yazar. duyarlı kişi.
aceba anlatsam benimkini de dinlermi diye umutlandığım yazar.. çok ihtiyacım var lan.
güncel Önemli Başlıklar