bugün

insanın yüzüne tokat gibi çarpan bir gerçek.

Etrafa bakıyorum herkesin ya herkesin yok yok yani.
Zayıf şişman kısa uzun kör topal herkes.

Üstelik iyi de giden bir ilişkileri oluyor hak eden hak etmeyen.( bilmem ne gününü unuttu diye boktan yere trip atanı var bunların bile)

Kıskanmak falan değil ya da başka bir şey.
Bakıyorum diyorum ki acaba ne istiyor böyle olması için?
Çevremde gerçekten iyi insanlar var ama hep üzülüyorlar bu durumlardan dolayı.

Kimsenin kimseye güveni kalmamış garip.
herkes sevgilisi olmayışından ötürü yakınırken, bu diğer herkes kesminin kim olduğunu merak ettirendir.
kendime bakıyorum evet bir adette benim var.

hiç yoktan iyidir.
(bkz: boş işler)
Akıl alır gibi olmayan şey.
Herkes yalnızdır kendi buzdan şatosunda,
Biri gelip duvarları eritsin ister.
Herkes denizci fırtınalı okyanusta,
Bir limana yelkenleri indirmek ister.

Herkes bir savaşçıdır kendi savaşında,
Birisi için gardını indirmek ister.
Herkes yorgundur yaşamaktan bu hayatta,
Dizine yatıp birinin uyumak ister.
benim yok. artı yanları da var eksi yanları da. öncelikle kafan rahat oluyor. kız dırdırı kız tribi çekmiyorsun. paran cebinde kalıyor. daha çok arkadaşlarınla dışarıda vakit geçirebiliyor ve kimseye hesap vermek zorunda kalmıyorsun.herkesin sevgilisi olması umurumda değil bu arada. ben kendime bakarım.fakat herşeyden önce mutlu değilsin be aga. insan dertleşebilceği saralabileceği zor zamanlarında birlikte olucak bir sevgiliye ihtiyaç duyar. çünkü yalnızlık insana göre değil. ah ah düşündüm de bir an önce kendime sevgili yapmalıyım.
daha sabah beli tutmayan sözlük teyzesiydiniz, ne ara sevgili denizine olta atar oldunuz amk?

alem komple çakal çukal olmuş.
Millet boyut atladı. Kocası yada bebeği var artık herkesin ben sevgiliye de razıyım. Keşke basit sevgili olsalar.
Herkesin sevgilisi var ama herkes yalnız. Bitmedi bu geyik. Herkesin sevgilisi yok arkadaşlar bir kere herkesin sevgilisi olsaydı herkesin sevgilisi var başlığına entry girip bi benim yok yaa üff çok mutsuzum triplerine girenler olmazdı.
Ben seçici olduğum için sevgilim olamıyor ne yazık ki. Erkeğim ama durum böyle. Kimseye güvenemiyorum. Günümüzdeki kadınlara asla güvenemem.
Dışarda mutlu, samimi, sıcak, sevgi dolu çiftleri görüp imrenmek elde değil görünce bütün moralim alt üst oluyor. Elimdekinin sahip olduğum hatunun değerini kıymetini bilemiyoRum o yüzden bana mutluluk hatam oluyor.
Ve bizim koca şehirlerde yalnız hayatlar yaşamamız.
Benim de olacağı anlamına gelmez -.-
şu fani dünyada toz toprak olup gideceğinize yiyişin sevişin .
Ben herkes değilim, herkes benim
Doğru bir olgudur. Herkes bu saatte sevgilisi ile sexting yaparken biz sözlükte takılıyoruz.
Evet lan. Neden bu kadar çok sevgiliniz var? Sizin yüzünüzden şöyle dolaşıyoruz.

https://youtu.be/2q3V3pzqCwY
Ben hariç herkes sevisiyor evet.
yalnız ve yıkıklar diye bir dernek kuracam cafe tarzı kimse yalnız kalmayacak. eşi olmayan terlik gibi bir köşeye atılmayacaksınız.
Bir temenni, sanki. Hadi inşallah.
yalan olum inanmayın.

etrafımdakilere bakıyorum ya evliler ya da yalnızlar. yani hiç kimsenin sevgilisi yok.
bir durum. 5 buçuk ay öncesine kadar hiç sevgilim olmamıştı. 5 buçuk aydır güzel duygular içerisindeyim. birlikte olmak, bir şeyleri paylaşmak, sevmek, her ne kadar bugünlerde pek olmasa da dokunmak, hediyeleşmek, aklında fikrinde olmak güzel şeylermiş. eskiden platoniklerim vardı. çekingenlikten kızın yanına pek yaklaşamazdık. ama açık açık konuşmak her şeymiş. sonumuz ne olur bilmiyorum ama iyisiyle kötüsüyle şimdilik iyi gidiyor. bir ilişkiyi sürdürülebilir hale getirmek bir o kadar hem kolay hem zor aslında.
Nerde 5 yıl olacak Haziranda.
Bal tutan parmağını yalar misali, olan sarılsın sevişsin. Olmayanda avcunu yalasın. Bu arada benimde yok ama vallah hiç s.kimde degil * )