bugün

sorun çıkarmayan insandır. insanlarla iyi geçinmeye özen gösteren, kimsecikleri kırmayan, iyiliksever kişidir bu.
Var olmayan insandır. Herkesin sevdiği bir insan olabilir mi; bebek olsan bile altına edince sana sayan bir annen vardır. Düşüncelerini ifade ettiğin zaman seni sevmeyen insanların olması da güzel bişeydir. insana normal hissettirir.
(bkz: 1 dk geliyorum)
(bkz: noldu)
tüm insanlara eşit seviyede mesafe koymayı öğrenen, herkesin fikrine saygı duymayı başarabilen az kişiden biridir.
(bkz: kemal sunal)
Bu entrynin sağ alt köşesinde yazan nick'in sahibinin, gerçek hayattaki tanımı.
(bkz: mustafa kemal atatürk)

keşke öyle olsa ya..
(bkz: kuvvetli ve sakin adam daima sevilir) * * *
gollum'dur. gerçi annem bir keresinde ''ay yine mi çıktı bu. ölmedin mi lan sen allahın belası?!'' diyip attığı terlikle az kalsın monitörümü kırıyordu. aa bak gollum'un bile sevmeyeni varmıış.. demek ki neymişş? öyle biri yokmuşş.. şaşırdın di mi?
herkesin bir insanı sevmesi mümkün değildir, katıksız sevgiyle sevmek aptallıktır içine biraz saygı katarsan tadından yenmez ama bunu korkuya çevirirsen de kapana kısılırsın...

(bkz: beni böyle sev seveceksen)*
ya herkes tarafından sevilen kişi etrafındaki insanlara yada etrafındaki insanların sevilen kişiye karşı gerçek duygu ve düşüncelerini tam anlamıyla göstermemesidir.. bazen karşılıklı Politik davranma durumudur.
efendi insandır.
(bkz: cool adam)

bir kişi seni sevmiyorum dese intihar ederim, o derece seviliyorum yahu.
(bkz: yavşak ve samimiyetsiz)
(bkz: harry kewell)*
1-Kıskanç değildir.
2-Kompleksli değildir bu yüzden kimseyle derdi olmaz.
3-Kendine güvenir fakat alçak gönüllüdür.
Bahsi geçen vatandas bu üç özelliği taşıyan insan olsa gerek..
kişilerarası ilişkileri tavan yapmış insandır.
şarkıyı unutan çocuğa katılıyorum.

(bkz: bilemedim ben onu)
Hayır diyemeyen insan.
herkesin duymak istediğini söyleyen bildiğin karaktersiz insandır, ya da oldukça hoşgörülü biridir.
genelde ölünce anlaşılır herkesin sevdiği gerçeği.
(bkz: barış manço)
yavşaktır. herkesin sevdiği bi insanın yavşak olmaması mümkün değildir.
(bkz: şeytan tüyü) vardır bu insanlarda.