bugün

Bunun kesin yasandigini bilmeyen yoktur heralde.
inandırıcı gelmedi bana.
4 yıldır kezbanlarla mücadele eden anadolu alfa erkekleri av ve muhabbet kuşu sevenler derneğinde erkek erkeğe yapılan geyimsi değdirmeli anadolu eğlenceleri ve ihtiyar heyeti komisyonunda sert erkek olarak çalışmaktayım. evet sevgili arkadaşlar, bizler köylerimizde böyle söylemlerde bulunan cinsel kadınları dışlamakta ve şalvar davasındaki şener şen ağamız gibi köyümüzden sektir etmekteyiz. sonra bunlar tabii ki şehre gidip orospu gibi şeyler olmaktalar ve günlük 2-3 bin gaymeye para demiyler. lan biz burada tarlada 2 buyday uğruna götümüzü veriyih, bunlar paranın damına koyuyorlar. böyle adalet olmamalı sevgili bilo severler.
bir tür psikolojik hastalıktır. herkesi kendine aşık sanma hastalığı. bir tedavi ol istersen.
Cümle bozukluğu vardır. Herkesin bana aşık olması ama benim kimseye bakmamam olmalı. Acaba yanlis mi oldu. Sec birini kara erik .
Birilerini kudurtur.

Gözümde gönlümde ondan başkası yok.

Kudurun aq.
Yozgat'a özgü şu atasözünü akıllara getirir.

(bkz: başı yerde ardı alada)
Demek o sensin himmm tamam.
Elma sen misin?

Siz elmayı seviyorsunuz diye elma da sizi sevmek zorunda mı?
Tam bir Kezban beyanı.
(bkz: Güzelin yüzü gülür mü)
Simide de gevrek derler.
(bkz: kara erik kalk yavrum yerine yat)
sözlükte çok fazla aşık olunacak kız olduğu için birini diğerinden ayırt edemiyorum. birine gönlümü açsam diğerine ihanet etmiş gibi hissedeceğimi düşündüğüm için ben de sözlük kızlarına karşı açılamıyorum...

benim de böyle bir derdim var işte güzelim...

yani birini sevsem aklım diğerinde kalacak. zor çok zor bişey! insanın uykuları kaçıyor.

seninki de dert mi. bi de benim derdime bak.
Kanka yine de o duraktaki çocuğu kaçırmayacaktın bak, yazık oldu.
buna inanabilen kızlara dokunmayın... öyle inansınlar... üzmeyin. uyandırmayın.
Beni yoran durumdur. Yok mu şöyle aşık olunmayı engelleyecek bir ritüel falan?
Ayy sevsinler. Senin egon mu varmis? Egosunu sevsinler. Legodur o.
(bkz: götü kalkmak)
Deniyo anam ona.
ifffet sen misin ?
Herkesin aşık olduğu o eşsiz güzelliği çok merak ettim..
görsel
Bu psikiyatrlık durumun adı vardı ama unuttum. Bilen yazsın.
Yoklukta, elektrik süpürgesinin bile gideri olur sevgili yazar...
benim tek suçum güzel olmak çirkin olsam hepiniz beni severdiniz.