bugün

babayı almaktır. o kadar dalga geçerler ki, aldığınız bir puanı savunmaya bile kalkabilirsiniz. en azından sıfır almadığınızı filan düşünürsünüz.
mallıktır. hani yanlış çalışılmıştır diyeceğim ama o zaman da 40-50 alırsın. böyle durumlar bile gayet gurur kırıcı ve rezil edici olurken 01 almak tanımsızdır.
1 puanı nereden verdin? diye hocaya sorulması gerekir. (bkz: 01 ne lan) (bkz: hocam ayıp oluyor ama)
Şabandır o.

(bkz: hababam sınıfında herkesin 10 alıp şabanın 2 alması)
Adını soyadını yazdığından ötürü hocanın 1 puan vermesidir. Şükredilesidir, sıfır almaktan iyidir.

Ekleme: Herkesin 100 alması olayına hiç girmeyelim. Utanın kendinizden. *
soruları, sınav öncesinde bazılarının bulabildiği gibi bulamamaktır.
muhtemelen hocaya küfredilmiş bir sınav kağıdı teslim etmekten kaynaklanmaktadır.
çok büyük bir ihtimalle hocanın size taktığının göstergesidir. eğer çok önemli başka bir nedende yoksa... ya derslere hiç katılmadınız ya da kabul edin ki salaksınız.
(bkz: varsa kaderde düzülmek neye yarar üzülmek)
tüm sınıfın önünde '' ben bir gerizekalıyım '' demenin kibar yoludur.
öğretmen genelde bunları plaka numarası olarak söyler.kendince eğlenir unutur bu notun aslında kendi notuda olduğunu.

öğretmen: senin ki adana plaka yavrum.
çocuk-arkadaşına: hm adana plaka 45 ti demi lan geçtim amk!
arkadaşı: 1 aldın lan mal 01. 45 manisa dingil.
çocuk içinden: senin hoca gibi ben ta ananı.......
''hey gidi eskiden bi ntv muhabiri vardı o böyle başlılar açardı'' dedirten başlık.
böyle birşeyin yaşanması ihtimali ajdarın eurovisionda birinci olmasıyla eşdeğer ihtimaldedir.
herkesin ortalama 90 aldığı sınavdan 30 almak muhtemeldir.
sınav da not olarak sadece 1 ve 0 kullanmak.
(bkz: lojik)
Büyütülecek bir durum değildir ( kendi başıma geldi de ondan böyle diyorum bakmayın aslında tam bir rezilliktir ) .
Lisede din kültürü ve ahlak bilgisi sınavından herkes 90 ları 100 leri kafalarken ben 30 almıştım ve dalga konusu olmuştum. Ama bir dakika elbette kopyayla aldılar vallahi billahi yemin ederim sözlük ! ben hayatta kopya çekemedim hala da çekemiyorum ya ben ne bahtsız bir bedeviyim insan kopya çekemez mi ya !
yeteneksizim işte kardeşim, ondan yani. adam zor da soruyodu hani bu da dip notum .
risk almamak en büyük risktir.
bir yerlerde yanlış yapmış olmalı.
Eşeğe tersten binmektir.
Yaşanılan durumdur. Keşke 01 alsaydım ,sıfır almıştım. Üniversite hayatımın en unutulmaz anısı oldu,emeği geçenlere sevgiler.