1. 1.
  burger sattıkları için.
  6 -5 ... teflon
 2. 2.
  kuru kalabalık hepsi.
  22 -4 ... saplanti
 3. 3.
  kapalı ve sıcak ortamlar olduğundan olabilir.
  13 ... little bunny
 4. 4.
  ısınıp telefonlarını şarj etmeye gidiyorlardır.
  5 -4 ... strawberry blonde
 5. 5.
  Haramidere torium avm istatistiklerine göre haftaiçi 1 günde ortalama 20 bin kişi giriyormuş avm ye. Çok güzel bir rakam evet. Ancak dükkanların satışlarıda kişi sayısına oranla gıda hariç maksimum %1 miş. Yani koskoca avm de 200 kişi alışveriş yapıyor. Avm dolu olsa nolur benim param yok ...
  5 -5 ... eesrts
 6. 6.
  sadece avmler değil her yer dolu.
  uçaklar, otobüsler, kafeler, restaurantlar, havaalanları, terminaller, sokaklar, caddeler, her yer dolu bu ülkede.

  ayda üç şehir gezen ben istanbul a döndüğümde fark göremiyorum. türkiye'nin her yerinde insanlar faal ve belli noktalarda biriktikleri için sadece orası dolu gibi bir algı var sayılıyor. çünkü sen oradasın ve onu görüyorsun. allah'ın malatya sı, bartın ı, fethiye si, ordu su, karaman ı, konya sı kısaca tüm türkiye. her yerde faaliz, aktifiz ve her şeyin bulunduğu cadde ve avmlere sıra sıra gidiyoruz. o şehri ziyaret edip oraya giden, kafası esince zaman kendine ayıran, köylerden şehir merkezine inen, randevu olarak gösteren birçok insanımız var. buluşma noktası başka nasıl bir yer olabilir ki? tenha bir yer olamazdı herhalde. bunun parayla ilgisi yok sadece kişinin kendi zaman kavramıyla ilgisi var. terminal gibi bir yolcu gelir, bir yolcu gider. avm ye o gün maaşını almayan da yarın gelir, canı istemeyen başka bir gün gelir o yüzden bu sirkülasyon böyle sürer gider. Avmye de parasız gelen olmayacağına göre orda herkes zengin gibi görünür halbuki geldiği an paralıdır sadece bir de böyle düşün dostum.
  7 -1 ... lolita lempicka
 7. 7.
  kışın sıcak yazın serin olduklarından fakirler toplaşıyor.
  2 ... ibni maymun
 8. 8.
  millet kışın ısınmaya yazın serinlemeye doluşuyor.
  9 ... nardaninciler
 9. 9.
  işsizlikten..
  6 ... gezdimgordumyenildim
 10. 10.
  her zaman söylerim avm'ye girişler ücretli olmalı. poşetin 0,25 kr, tuvaletin 1-2 tl olduğu yerde avm'lerin ücretsiz olması anlaşılır şey değil.

  millet tuvalet parası vermemek için avm'ye giriyor arkadaş.
  5 -3 ... bahtsizeskimo