bugün

berbat hissediyorum. herkes bilsin istedim de. yani iğrenç berbat böyle çürümüş gibi ölecekmiş de ölemiyormuş gibi uyanmışsın da rüyan yarım kalmış gibi sanki yazacakmışsın da yazamıyormuş gibi konuşmak isteyip susmak gibi. yani can çekişiyor olsam en merhametli adam kalkıp vururdu beni öyle berbat hissediyorum. hayatında yolunda gitmeyen tek şey olmamasına rağmen mutsuzluktan yakınan bütün şımarıklar gerçekten acı çeksin istiyorum. gerçekten acı çekenler ödüllendirsin istiyorum sözlük. bazen ölmek istiyorum bazen inadına yaşamak istiyorum, bazen her şeyi başa sarmak istiyorum bazen ilahi varlıklara fıkra olsun diye benim hayatım seçilmiş diyorum, sonra acı çekenler ve hayatı alt üst olanlar adına saatlerce yüksek biyerlerden düşmek, en sonunda da kayalıklara çarparak parçalanmak istiyorum, parçalarım bütün dünyaya saçılsın, çayı çeken pamuk gibi, bütün acıları çeksin, yeryüzünde yaşanan ve yaşanabilecek bütün acıları sonsuza kadar çekeyim de en azından bir şeyde istikrarlı olayım, bitecekse de bitsin her şey istiyorum. hohf. rahatladım. teşekkür ederim.
(bkz: Depresyon)
(bkz: Depresyona mı girdim acaba)
(bkz: Antidepresan)
(bkz: Mutsuzluk)
(bkz: Yalnızlık)
rakıdan bihaber kişi lafı.

ikinci dubleden sonra her dert akar gider, erik rakısı ise yanında ayran iç sonra bozmasın.
Şükür etmeyi herkes bilsin istiyorum. Özellikle sağlığı yerin de olan insanlar. Hayat daha güzel olabilir ama bunun için mücadele etmek gerekir. Benim de canım sıkılıyor yaşamdan bunaldığım anlar oluyor. Böyle zamanlar da ayağımın kırıldığı günü hatırlıyorum. Yürüyememek ne kadar kötü diyordum ve o an en büyük isteğim yürümekti. Şimdi yürüyorum ama yürüyebildiğime şükür etmiyorum. Çok şükür sağlığımız yerin de diyebilmek lazım. Kötülüğün kaynağı şükürsüzlüktür.
güncel Önemli Başlıklar