bugün

duş sokağı sakinleri dinliyordur...
Ne zaman gusül lazımsa o zaman alırım duş. Kimse kusura bakmasın , iktisat önemli.
Okul zamanı her sabah erkenden kalkar duş alırdım ben de.onun yerine iki günde 1 girin duşa.
Su ve doğalgaz bedava galiba amk?! Ayda yaklaşık 700 papel yapıyor sırf o banyonun maliyeti?! inanmıyorsan, Al kağıdı kalemi hesapla? Heh?!
su faturası yüksek gelen insandır. sırf su faturalarından bile komşularınızın ne sıklıkla duş aldığını tahmin edebilirsiniz.
Bedenini, kendini seven insandır. Temizdir. Mis gibi kokar, yerim ben onları.
Bu sıcakta mecbur tabi... hele ki toplu taşıma kullanıyorsanız...parfüm de önemli tabi...ama yaz kış ayrımını bilmek lazım ağustosta black orchid sıkılmaz bilmiyorsanız da bir bilene sorun anlatsın yaz kış aroma farkını. Görgüsüzlüğün alemi yok.
yaz aylarında bu benimdir. çok terliyor vücut ne olacak alttan sürekli testesteron salgılıyoruz yaş itibariyle. moruklar balık mısınız desin.
balik misin orospu cocu?
Obsesiftir. ideal duş sıklığı 2-3 günde bir alınandır. Sürekli duş alanların derisi kurur, bakterileri yok olur, bu yüzden bağışıklığı düşer. Deriyi besleyen ince yağ tabakasına izin vermezsiniz. Çok terliyorsanız ılık suda 5 dakika sabunsuz üstünüze su tutabilirsiniz.

Yani temiz olmuyorsunuz canlarım o kimyasal şampuan ve boktan ph lı sabunlarınız derinizi mahvediyor. Yağ tabakanızı bile çözüyor.
Temizdir, havası nemli olan bölgede yaşıyordur.

Onun haricinde 2 günde 1 idealdir.
Arım balım peteğim insanıdır.
Uygar insandır.

Yanına oturulası, uzun uzun sohbet edilesi.
Ülkesinin ve insanlığın baş düşmanıdır. Şu kaynaklarını kafasına göre harcar. Evet.
Ben bile bu kışta her gün banyo yapamıyorum. Hatta şehir dışında olduğumdan 4 gündür banyo yapamıyorum ve kendimi şu an çok berbat hissediyorum.

Iyi yapan ancak bu kışta hasta olma ihtimali yükselebilecek insandır. Üşütme ihtimali artar yani bence.
%90 libidosu yüksek insandır. çöplük`de mi yaşıyonuz ?
Kendinin kıymetini bilen temiz insandır. Mis gibi kokar, sever, sevilir.
Benimdir, bir gun aksatsam kendimi gunlerdir dus almiyormus gibi hissederim. Disarinin, havanin kirliligini ustumden atmadan koltuga bile oturmam. Usutme gibi bir korkum yok evden garaja garajdan otoparka otoparktan da ofise gectigim icin suana kadar hasta olmadim usuterek. Evlilik veya cinsellikle de alakasi yok btw.
Kendini seven ve özgüven sahibi insandır. iş yerinde ya da okulda sürekli birileriyle iletişim içerisinde olan her bireyin yapması gerekir.

(bkz: yazın çürümüş işkembe kokan metrobüsler)
girer banyoya döverim.
Ne evliyim ne de her gün manuel takılıyorum...

Duş almadan ayılamıyorum, kendimi kokuyomuş gibi hissediyorum...

Sabah su akmıyosa o gün işe bile gitmem, o derece önemli benim için sabah duş almak...

Kar-kış-kıyamet-soğuk hiç fark etmez duşumu alırım...
Gelmiş yine (bkz: hemen pisliğime bahane bulayım) cılar.

Hasta falan olmayan insandır kesin bilgi.

Islak, henüz kurumamış saçla dışarı çıkıp kasırgalara tufanlara göğüs germezseniz hasta olmazsınız.
acayip özendiğim insan. rahatlamak için birebir. fakat ben acayip bir üşenme eylemindeyim.
Titiz temiz parlak insandır.
bu rutine alışınca, 1 gün duş yapmadığında çok kirlenmiş hissediyor insan.
nedeni seks yada mastürbasyon değil, hem kendine gelmek hemde temizlik.
Kış vakti ne yapar eder şifayı kapar...