bugün

bu tipler her film sitelerinde karşınıza çıkarlar, ve sizin izlemek istediğiniz filmden soğuturlar, sizi bir çelişkiye sokarlar ben şahsen film sitelerinin adminleri olsam, bu tür yorum yapanları direkt site den banlarım.
özürlüdür.
birçok yönden gelişimini tamamlayamamış, ebeveynlerinin de "bu çocuk zaman kaybı" diyerek tanımladığı, film anlayışından uzak ayrıca filme zaman kaybı demekle de kalmayıp filmin sonunu da söyleyen yavşağın tekidir.

hemen hemen her film/dizi sitesinde bu embesilden kesinlikle bir tane vardır.

filmde oynayan oyuncuları tanımaz/sevmez,
filmin imdb gibi sitelerde yüksek puan almasını yadırgar,
filmin konusunu idrak edemez.
Entellikte doyumsuz olduğunu gösteren adamdır. Ne yapsalar beğenmezler ve izlemeyenleri de filmden soğuturlar. Şevk kırarlar.
kendisinin yaşaması da zaman kaybıdır. yapabiliyorsa gidip kendisi yapsındır zaman kaybı olmayan filmi, denilmemesi gereken kişilerdir. belki de doğru filmi izlememişlerdir. imdb'den haberleri yoktur. film incelemeyi bilmiyordur ve gördüğü uyduruk tüm filmleri izleyip zamanını harcıyordur. değilse baştaki söylenenlerin denilmesi gereken adamdır.
çok zaman kaybetmiştir. bilmiş götünü yönetmen koltuğuna davet ediyoruz.
Konusunu ve mesajini anlayamadigi her filme yaptigi yorumdur. Ona gore filmde taninmis oyuncular yoksa veya patlama sahneleri ( dovus vs. ) o film zaman kaybidir asil onun gibilerinin yorumlarini okumamiz zaman kaybi.
orospu çocuğudur oh be raadladım.

üç tane ard arda güzel yorum okuyayım başlıycam diyorum ;

-sağlam gerdi yalnız ha

-herşeye rağman güzeldi (bu ayrı denyo sanki kendisi zeki demirkubuz amk)

-iyiydi lan sonu güzeldi (oo izliyoz o zaman evet derken göz bi alttakine kayar)

***zaman kaybı...***

acaba mı dersin. üsttekiler mal mı acep dersin. çelişkiler falan...
evet tam bir yıl önce bu lavuğa giydirmişim şimdi yine ben.
bu orospu yüzünden bi saattir film bakıyorum bu saatten sonra güzel film çıksa da izleyen şerefsizdir.
filmi kaba etiyle izlemiş adamdır.
yada filmi açıp diğer sekmede başka sitelerde fink atıp sadece sesini dinleyip yorum yapmıştır.
(bkz: çok biliyor görünme yolları)
zaman kaybı olan adamdır. kendisini dinlediğin her saniye kayıptır..
o zaman kaybolmasa bizi muasır medeniyetler seviyesine ulaştıracağını sanan adamdır.
ingmar bergman üzerine doktora yapmış adamdır. her filme zaman kaybı yorumunu yapabilmesini başka türlü temellendiremiyorum.
Kendi yapılışı zaman kaybı olan adamdır.
genellikle ekşi sözlük hiçbir siki beğenmeme timi habitatında yaşayıp bir çok sosyal medya ve sözlükte görülmekte olup, sırf troll, artistlik olsun ya da dümdüz gerizekalılardır.
en çok kullandıkları argümanlar arasında "beğenmedim abi yarısında çıktım seansın" "zevkler ve renkler" bulunur.

neyşınıl ceografik mode off.