rüyada eğer hoşlanılan kişi* görülüyorsa hiç bitmesin dedirten, bilinçsizce yapılan iş/hareket. *

--- tavsiye ---
eğer böyle bir durum söz konusuysa** incelemeyiniz, hayatınıza aynı düzende devam ediniz.
--- tavsiye ---
bir fenerlinin icinde turkiye kupasi olan ruyalar gormesidir, sayet bir gs'lide ayni seyi farkli bir fb galibiyeti icin dusunebilir.
yerinde saymanın göstergesidir.
saplantı yapmış olmanın kanıtıdır.uzak dursun mümkünse.
(bkz: rüyada kanal değiştirmeye çalışmak)
paraları buna yetiyor galiba *
bilinç altında hep aynı şeyler vardır belkide.
birde bu rüyanın bölüm bölüm görülmesi durumu vardir ki tadından yenmez.
aynı rüyanın devamını gördüğüm olmuştu ama bunu ilk kez duydum *
çok can sıkıcı bir durum.bir şey ifade ediyor olduğunu biliyorsunuz ama gittikçe cevabı öğrenmekten kaçar oluyorsunuz.
(bkz: sen tam bir hayvansın)
(bkz: oldu mu şimdi)*
yine kavuşamamaktır. yine dokunamamaktır, kaçırmaktır.
4 gecedir yaşadığım problem. insanın kafasını karıştırıyor ister istemez.
senelerdir hep aynı rüyayı gören biri olarak, insanın piskolojisini fena halde bozan bir durum olduğunu söyleyebilirim. sırf bu yüzden bir piskoloğa gidip, rüyalarımı kontrol altına aldırmayı düşünüyorum.
2 haftadır her gece aralıksız ve abartısız aynı kişiyi, farklı mekanlarda aynı konulu rüyalarda gören bir yazar olarak insanın ağzına sıçan bir durum olduğunu söyleyebilirim. her gece sabaha karşı uyumayıp bir gece olsun seriye son vermek için kendime söz veriyorum da, sabaha karşı 7-8 gibi yenik düşüyorum kendime. uyuyunca yine aynı kişi, aynı konu. sıktı artık!
Filmlerde çokca kullanılan bir konu. Sonrasında sizi uzun soluklu bir macera bekliyor olabilir, çok sır vardır o rüyanın altında. Yada sadece insanın bir şeye takmasından kaynaklıdır.
hep ayni ruyayi gormek başlığının iki kez düzeltilmiş hâlidir. Moderasyon çalışıyor.
kesinlikle bilinçaltıdır ve kesinlikle bir anlamı vardır. öyle sıradan bir rüya denilip geçilmemelidir.
eğer rüyada özlenilen ve uzakta olan biri görülüyorsa hiç bitmesin denilen rüyalardır. bittiğinde ise ağlatan. *
bu bilinçaltı yoklamalarının tedavisine başladığınızda alacağınız ilk ilaç için;

selectra 25 mg.
(bkz: rüyada dişlerin dökülmesi)

ayda bir mutlaka bu rüyayı görüyorum. Allahını seven ne demektir bu açıklasın. Önce bi tane dişim düşüyor, sonra onu takmaya çalışırken teker teker hepsi sallanıp, düşüyor. Nasıl bir kabustur o, ne karabasan ne başka bi şey yarışamaz bu rüyayla.
Korkuyorum...
Düşündürür. Sürekli bir vapurda macera yaşıyorum 1 senedir. Ayrıca uçak yolculuğu yaptığım bir rüya daha var, o rüya da ise sürekli uçak düşme tehlikesi atlatıyor. Ne biçim bir bilinç altına sahip isem artık.
son 1 haftadir yasadigim psikolojik travmanin etkisiyle gerceklesen olay.
Önceki yaşamlarına dair kesitler.
Uyku esnasında sürekli belli olarak hatırlanan bir bölgenin hafızaya rüya olarak yansımasıdır.

Kaç hayat yaşadın kimbilir...
insanın canını sıkan durum.