bugün

anlatılana göre kadıköyde yaşanan olaydır okulun etrafındaki kişiler yaşlı seçmenlere ikisini de kaşeleyerek hem tuncay özkana hem chpye oy verebilirsiniz demişler ve azımsanmayacak oy kayıpları yaşanmıştır.anlaşılan birilerinin çok hoşuna gitmniş ama
duman haber olduğundan şüphelendiğim söylenti.
aziz nesin üstadlarını haklı çıkarma çabalarıdır. yoksa her birisi birer über zekadır, dehadır, falandır filandır.
bilinçli seçmendir, iki tarafıda protesto etmiştir.
kimseyi kırmamış herkesi mutlu etmiş chplidir. en çok da akpliler sevinmiştir.
(bkz: hem chp ye hem de tuncay özkan a oy vermek)
seçimde görev alan bir yakınımdan öğrendiğim durum daha vahimdir:
(bkz: hem chp'ye hem de sebahat tuncel'e oy veren insan modeli) üstelik sayıları pek de az değilmiş.
amaç tepkidir.
bilinçli yapıldığına inanmıyorum. protesto olduğuna da inanmıyorum. böyle bir olayın olduğuna hiç inanmıyorum.
bir protesto olması muhtemel eylemi gerçekleştiren chp lidir.
tuncay özkan'a başına gelen talihsiz durum. Chp li seçmenin adaya sahip çıkma şekli. kalpte iki sevgi.
düşünceli, bilinçli,atatürkçü laik seçmendir.
kimin körü körüne bağlanıp oy verdiğini, cahil olduğunu en* güzel kanıtlayan örnek. lütfen onlara aptal demeyelim. direkt olarak cahiller çünkü.
tuncay özkan'ın meclise girmesini çok istediği halde buna müsade etmeyen seçmendir.

- volkan ne yaptın sen? volkaaaaaan!
(bkz: solcuların zeka seviyesi)
bir partiyi 9 yıldır sürekli iktidara getiren yığınlara "bidon kafalı","göbeğini kaşıyan adam", "makarnaya bulgura oy verdiler", "milletin % 60'ı zaten salaktır" gibi tespitlerden en az birini yaparak yaklaşmış insandır.

bu noktadan itibaren no comment diyorum...
büyük ihtimalle akp seçmenine göbeğini kaşıyan adam, bidon kafalı aptallar diyen insanlardandır.
birşeyleri protesto ettiklerini sanan kişilerdir. onlar protesto ediyor, biz ceza çekiyoruz.
(bkz: cumhurbaşkanı abdullah öcalan)
partiye karşı tepki gösterme amaçlı olarak yapılmış bir eylemin failleri olarak düşündüğüm chplilerdir. bu kadar salaklık ak partililerde bile olmaz yoksa. hani alttan alttan tuncay özkan'ı aday göstermeseniz size oy verecektik mesajı mı vermeye kastılar anlayamadım tam.
kimin bidon kafalı olduğunu göstermiştir.
akp'lilerin eğitimsiz ve cahil kişiler olduğunu düşünür.

(bkz: allah ın sopası yok)
(bkz: chpli olduğunu belli etme yöntemleri)
10000 civarında oldukları ve aynı oksijeni tenefüs ettikleri söylenen grup. (bkz: herkese sıfır size on)