bugün

entry'ler (74)

türk insanı fırsatını bulursa devleti siker

devlet her fırsatta vatandaşı sikmeye kalkarsa türk insanı da fırsatı bulduğu anda devleti siker.kısasa kısas.

erkeğin bakış açısından kadınlar

ilginç incelenmesi gereken birşeydir diye düşünüyorum.erkeğin aklında çeşitli kadın figürleri vardır.birinci ve bence en önemlisi ana figürüdür.ana figürü erkek için gerçekten önemlidir ve erkeğe göre en temiz en saf en fedakar kadın yine kendi anasıdır.ikincisi diğer kadınlardır.bu kadınlarla gelişigüzel ilişkiler kurulabilir erkek.fakat evleneceği ve çocuğunun anası olarak düşündüğü kadın kafasındaki ana figüründeki kadındır.bunun içindir bekaret takıntısı iyi sikemeyeceğini veya kadının kendini başkalarıyla karşılaştıracağı düşüncesi filan değil.çocuklarının anasının da en az kendi anası gibi saf ve temiz olmasını ister.

inci sözlük

modların kafalarına estiği gibi yazar sildikleri sözlüktür. (bkz: palashamdi) nickiyle yazar olduğum bu sözlükten sebepsiz yere silindim.sözlüğün kurallarına aykırı birşey de yapmamıştım.iletişimden ulaşmaya çalışmama rağmen dönüt alamadım.kısacası böyle boktan modlara rağmen güzel bir sözlüktür.

ajdar a seni seviyorum diyen genç kız

(bkz: erkeklerin kadınlardan üstün olduğu gerçeği)

küflü penis ağ bağlamış vajina ilişkisi

üzerinde organik tarım yapılabilecek kadınlar

maymundan gelme fikrinin kızların zoruna gitmesi

erkeklerin kadınlardan üstün olduğu gerçeği

her ne kadar kadın erkek eşitliği filan desek de gerçek olan durumdur vesselam.şimdi kadın arkadaşlar karşı çıkacaklar bana cinsiyetçi filan diyecekler ama.bu karşı çıkacak arkadaşlardan birini ele alalım.erkek olsaydı bu arkadaş şu anki boyundan yaklaşık 15 cm kadar daha uzun,çok daha güçlü,psikolojisi daha dengeli ve daha sağlam,daha az duygusal daha çok mantıksal,analitik zekası daha gelişkin birisi olacaktı.bütün bunları üstünlük olarak görmüyorsa ayrı mesele.bakın cinselliğe girmedim bile.

hem chp hem tuncay özkan a oy veren chp li

(bkz: cumhurbaşkanı abdullah öcalan)

kürt denilince ilk akla gelenler

pkklıların anayasa yaptığı bir ülkede yaşamak

apo nun fotoğrafının altından geçen türk askeri

kürdistan cumhurbaşkanı abdullah öcalan

öcalan ın gelecekteki ünvanıdır.

12 haziran 2011 genel seçimleri

(bkz: apo nun idam edilmesi halinde olabilecekler)

başbakan ın cnntürk e verdiği ayar

kürtlerin bir halk olması

kendi kaderlerini tayin hakkı,anadilde eğitim hakkı,insan gibi yaşama hakkı gibi hakları getirmesi gereken olgudur.kürtler bir halktırlar,buralarda binlerce yıldır yaşıyorlar(bunu kürtleri amerikadaki zencileri,almanya daki türklere benzeten yazarlar için söylüyorum ki bu topluluklar bile kürtlerden daha toplumsal hakka sahiplerdir.) ve bahsettiğim hakların hepsi analarının ak sütü kadar helaldir kendilerine.

31 temmuz 2011 fenerbahçe beşiktaş maçı

samanyolu tv de chp reklamı yayınlanması

ülkede oy verilebilecek partinin olmaması

recep tayyip erdoğan