bugün

6. nesil yazar.
sevimli, esprili bir yazar.
attığı mesaja hala güldüğüm yazar.
hoşgeldin...
yaşadığı ilişkilerden yola çıkarak burç tespiti yapan, yeni bir altıncı nesil yazar. *
(bkz: başak burcu erkeği/#5412141)
(bkz: aslan burcu erkeği/#5526421)
kendimi kıro gibi hissetmeme neden olan yazar...
yoksa kıro muyum lan? neyse şu müziği değiştireyim. (#5683309)
(bkz: #5908816) 8! *
6. nesil biyolog yazardır. bir gün büyük adam olacak hissediyorum. *
kaliteli yazılar yazan, samimiyeti de işbu yazılarında barındıran melek gibi bir insandır.** şeker kişidir. üstelik organik kimyadan da başarılı bir şekilde geçmiştir. herkese nasip olmaz.

10.
(#5908864)
'güçlü ol rocky' demek istediğim. ya biz ne yapalım? nickaltımızda 1 entry var. *
nesildaşım olan harika yazar.hakikaten yazdımı harika yazar.hea birde harika avcı var o ayrı ama benim demek istedigim vurgulu okuyun.burada gülümsüyorum.
sözlük semalarında yeniden uçmaya başlaması an meselesidir kendisinin.

şimdilik takipte. heyecanla bekliyoruz yazılarını.

yalnız 13. entryi girmişim. uğursuzluk mu olur dersin? neyse uğursuzluğu da gelsin beni bulsun. battı balık yan gider ne de olsa.

sözlüğün bana bahşettiği en güzel şeylerden. şeylerden evet.
seri moral veren meleğim.

her şey çok güzel olacak lan. valla. falına baktım ondan söylüyorum. çay falı.
o benim nutella'm. oh söyledim. içimde kalmadı.
yok yere kendini sildirmiş olan değerli yazar. olmadı şimdi. tadım kaçtı. sayende.
akıl hocam. sağlam danışmanım. bi nevi her şeyim.

geri döndüğünden beri halay çekiyorum. daha bitiremedim. edirne'den ardahan'a kadar kardaş. tey tey tey.

ne zaman dayanamayacak gibi olsam sırtlıyor beni.. kendime getiriyor. bir iki tokat atıyor suratıma. hoşuma da gitmiyo değil hani. o ayrı.

kısacası o hayatımda yoksa sıçtığımın resmidir azizim. burdan beyan ediyorum. evet.
alımlı, güzel, sempatik, hoş, cazibeli... kısaca tüm mükemmelliği simge eden kelimeler onun için biçilmiş kaftan. ayrıca hoş sohbet yazarıdır. seviyoruz onu. *
(#6060194) nolu entrysi ile gece gece duygulandırmış yazar.
(bkz: #6060194) ile gece gece yalnızlığımı hissettirmiştir.
fakat aramızda fark vardır bu konuda. o bu durumdan sıkılmış bense bu durumdan zevk almaya çalışıyorum. mesela bu da kendimi eğlendirme yollarımdan birisi. hiç tanımadığım birisine nick altı yazmak. ya da kendisine yazmayı tavsiye ediyorum. kısa hikayeler yazsın, yazmaya çalışsın. çünkü yazmada en verimli dönem yalnız olduğun dönemdir. ben buna inanıyorum en azından.
sözlük yazarlarının itirafları sözlükteki en sevdiği başlıkmış. sürekli oraya girip aslında pek de itirafa benzemeyen yazılar yazmakta. başka da bişey yazabildiği yok zaten. bizim yanımızda da hep bunu yapar, komik sandığı anılarını anlatıp durur, genelde biz gülmeyiz, tek başına güler, bi türlü de vazgeçmez bu huyundan. biz de acıyoruz da ses çıkarmıyoruz ama yeter helo. kendine gel. adam gibi de bişeyler yaz artık buraya.*
ayrıca sürekli sözlükte çirkinim, tipsizim, şöyleyim böyleyim dese de aslında fıstık gibi bi hatundur kendisi. ama hiç hoşlanmaz bunu dile getirmekten. alçak gönüllük onun en belirgin özelliğidir. bu yazıyı yazdığımı görünce muhtemelen bana fırça çekecek ama olsun. içimde kalmasın.*
pek sevdiğim, can arkadaşım. sevgilerimi yolluyorum.
bir anlık gaflet sonucu kalbini kırdığım ve kendisi için keşke kelimelerini kullandığım şahsım için önemli yazar. * * *
+: heloderma (çok pozitif ya kendisi. ondan.)
-: bifincancay (allah benim belamı versin. evet.)

+ dur lan bak şiir yazdım. çok güzel.
- hee daha okutmadan kendi şiirine kendin sıfat koydun yani.
+ lan bi sus. gereksiz insan.
- tamam gönder baken.

yanıveeeedi gönlüm pare pare,
bakınca sen yeşil gözlerinen.
kollarını bana doğru açıveee de,
koşturen de yanına gelen.

- eee...
+ nasıl?
- gerçi benim gözlerim kahverengi ama... akşam güneşinde 25 metre uzaktan bakınca hafif benjamin yeşiline çalıyo evet. olabilir.
+ abi bana ne senin gözlerinden?
- bana yazmadın mı ki? (burada hafif kalbim kırıldı)
+ heee işim gücüm yok sana şiir yazıcam. (burada baya bi kalbim kırıldı)
- kabasın kızım. düşüncesizsin. kalpsizsin. ama unutma ki unutulanlar unutanları asla hatırlamazlar.. yok lan nasıldı o?
+ onu geç.. burada bi çocuk var. bana bakıyo sürekli.
- eee?
+ işte yeşil gözlü. şahane bişi.
- nerde tanıştınız?
+ ne tanışması... tek kelime etmedim. işim olmaz elin şahane yeşil gözlüsüyle.
- tanımadığın adama şiir mi yazdın lan?
+ şunu es geçiyorsun ki bifincancay.. bir gönül insanı asla ayrıntılarda boğulmaz.
- gönül insanı?
+ aynen... gönlümün şivesini değiştirdi adam resmen.
- ulan sen egeli bile değilsin ki! nasıl şive bu? gönlün nereli senin? ege nin içinden mi?
+ ayrıntılarda boğulma güzelim... ayrıntılarda boğulma.

hüzünlü not: Dalı kurusa da ağaç yağmura nasıl küser... Saatin dursa bir an zaman onu nasıl bekler... Alıkoymus tebessüm aşığına bir zalim...Yıkılır dökülür ama... kalp kırılsa da sever.

bir yıllık hukukumuz var lan şurda. ühü.

http://fizy.com/#s/1kotex
bugün doğmuş olan, pardon yani yıllar önce bugün doğmuş olan yüce kişilik. böyle sıcak günlere doğumunu denk getirmesinin annesine yarattığı sıkıntının dışında, elbette iyi ki doğmuş, iyi ki nefes almış, iyi ki benliğini ta bugünlere getirebilmiş diyoruz.

kendisine olan sevgimi/hayranlığımı/aşkımı/bağlılığımı/saplantımı/sapıklığımı yüzlerce kez dile getirdim. hem burada, hem de şahsına özel olarak. gerçi bir kere olsun yüz vermedi. karşılıksız bıraktı beni. orası doğru. vicdansız ne de olsa. ama olsun. ben halimden memnunum. sevdasına mecnunum. gülüşüne meftunum.. anam bak bu güzel oldu lan. dur özel mesaj olarak atiim bunu da belki bu sefer tavlarım. evet.

tanıdık bir tanım: bu sözlüğün bana kazandırmış olduğu en güzel hatunlardan. vallahi buradan çok hatun kaldırdım ama kendisinin muadiline bile denk gelemedim. dolayısıyla yaşlanıp buruşuncaya kadar her sene; doğumgünü tebriklerimi duyacak/okuyacak/hissedecek kadar bana yakın olmasını diliyorum. karşı tarafın doğumgününde kendim için bir dilek dileyecek kadar da malım. yeni fark ettim.

gerçekleştiremeyeceğin hiçbir düşün yok senin. yalnızca istemene bakar. biliyosun. iyi ki doğdun. iyi ki böylesin. iyi ki yanımdasın. yalnız erkek olsan daha mı güzel olurdu lan? hani kendim için soruyorum.

http://fizy.com/#s/1jv8nc
iyiki doğmuş, gönüllerimize dolmuş yazardır. kutluyoruz burdan doğum gününü. *
(#9047299) entrysinde istinad ettiği şarkının kendisine ithaf edildiğini anlayamayacak kadar sinirlenmiş, kendi kendisini kıskanır hale gelmiştir. kıskanç hali daha da bi çekicidir. o ayrı.

he ayrıca şahsı, sözlükte alenen bana kahpe diyen ilk kişidir ki, bu onu daha da bi çekici... neyse.

lezbiyen miyiz? hayır değiliz. gönül bağı bizimkisi.
mevsim kış olmasına rağmen, sohbetiyle bizi ısıtan, renkli kişiliği ve dobralığıyla genelde kendini toplum içinde (işte o kız! işte o dudaklar!) şeklinde belli eden, biricik arkadaşım. buaralar benimle aynı kaderi paylaşan sevgili ingilizcezedem. kasma kızım bukadar ya! yani tamam, okurken biraz alaya alınabiliriz, sınıftakiler ağızlarını kapatarak, başka deliklerinden gülebilirler bize ama olsun..! ümidini asla yitirme ve rahat ol! kendini yetmiş kişiye değil, sadece yedi kişiye konuşuyormuş gibi hisset. stres yapma. mazallah bişeyler dökersin sonra toplayamayız. neyse yeter hadi bukadar motivasyon. öpüyorum bebeğim seni.
dünyanın en zehirli hayvanları arasında yer alan hayvan.
görsel
güncel Önemli Başlıklar