güldürürken düşündüren güzel insan.
şahsen tanımadığım fakat yazıları keyifliydi diyebileceğim insancıl.
(bkz: olsa da gammazlasa)
birinci nesil çaylak. hoşgelmiş. *
hayırdır inşallah.
bildiğin bumerang. folloş ettin lan sözlüğü. *
o.h gammaz a.ş' deki hisselerini geri isteyen uyanık. yazar ol, sonra gel mayk.
gelmiş, iyi etmiş yazar.
gelmiş, kötü etmiş yazar. - gitti lan en başarılı gammazlık -
(bkz: adnan şenses)
Toplam Entry: 19

Toplam başlık: 595

bu nasıl oluyor lan denilesi yazar. başlığı açıp, başlığı başkasının başına mı bırakıyor anlamadım gitti.*
dünün yazar namzeti bugünün sözlük neferi*, önceki güne girmiyorum. (bkz: hoşgelmiş)
vakti zamanında sözlüğe yeni gelmenin verdiği heyecan, acemilik, küstahlık ve mallıkla ipe sapa gelmez bir durum yüzünden kalbini kırdığım yazar. değerini sözlükle haşır neşir olduktan sonra anladım. geç te olsa özür dilemek isterim. neden gitti bilmiyorum ama hoş gelmiş, sefalar getirmiştir..
başlık sayısı entry sayısından fazla olan yazar. taktir ettim doğrusu.
(bkz: ara pası atkinson)
avatarından tırstığım, mesajlarını imha edip engellemeyi düşündüğüm yazar. kaldır lan onu, o tip ne öyle.
dönenlerden.
ayo*nun sevgilisi.
byte düşmanı yazar.*
(bkz: en pasakli yazarlar)
seri gammazlayan bir yazar.
fanatik bir guiza hayranı. josico'nun son 10 yılda oynadığı bütün maçları izlediğini iddaa ediyor. shevchenko'nun kadıköy'de dört döndüğü maçta sekiz köşe olan müzmin sakat.
bu adamda olmasa ne muzik ne de film zevkimiz olacak. eğlence adamı, pratik zeka, mahallemizin elektrikçisi, mühendis bey. sen benim için bir fenomensin. *
ilginç futbolcu isimlerine takmış yazardır. * *
emre'nin tokatspor maçında kaptan olmasından sonra fenerbahçe'nin gelecekte kaptanı olabileceğini basın mensuplarına bildiren şahıs.
(bkz: aceto balsamico)
büyük başkan.