bugün

bu tweet sonrası bu iti tutuklamayan devlet kahrolsun.
akp'ye muhalefet edenler, cumhurbaşkanını eleştirenler tutuklanır, ama alenen bölücülük yapan, pkk'lı olduğunu haykıran bu itlere bir şey yapılmaz.

göremeyenler için hdpkk'lı şerefsizin attığı tweet şu;
görsel
bu orospu çocugu dahil sahte kürdistanı doğuya kurup diğer orospu çocuklarıyla beraber ucuz bir nükleer silah bulup havaya uçurmak gerekir.

senin ben karakterini ince ince sikeyim kodumun maymun suratlısı seni !
Hahaha amk teröristi biz bir ölür bin diriliriz sizle degil kirk yil kirk asir daha savasiriz merak etme oç çakil tasi bile koparamazsiniz bu vatandan.
malum partinin ve vekillerinin ibneliğini gözler önüne seren tweet.
HDP ye oy veren orospu çocuğu ise, onun temsilcisi olan örgüt ile osloda görüşen ve haburdan bu teröristleri alkışlar ile geçirip bu örgütün Türk bayrağı dalgalanan şehirlerde Hendek kazmasına göz yumup sonra seçim kaybedince mhp ile birlik olup doğuda şehir savaşları yapıp 600 vatan evladını mezara gönderen zihniyet ne çocuğu ona bir açıklık getirmek lazım. Milliyetçiliğin amına koyan akp şimdi vatan sever oldu. Aslında sevdikleri tekşey para para para. Anladınız mı piç kuruları.
Vallahi helal olsun ya biz sizi sikmekten sıkıldık siz sikilmekten bıkmadınız..Kürdistana sefer olunur muzaffer olunmazmış..pehh sizi kürdistanınızda sikiyoruz büyük bir zevkle de sikmeye devam edeceğiz.
vatan millet sakaryaci tiplerin hemen gaza geldigi twit.

kac senedir teroru bitirememissiniz hala adama gelip hebele hubele kufur ediyorsunuz. yok sizi sikiyoruz sikmeye devam edecegiz bilmemne. yavas gelin saciniz basiniz dagilmasin.
Bütün milliyetçi akımlar yerin dibine batsın. A partisi b partisi yok bu işin.
Kürdistanınızı sikeyim.
karakterinizi insanlığınızı sikeyim.
bizim askerimiz masumca dondu diye seviniyorsunuz ya biz sizin leşlerinizin bağırsaklarını dağ taştan toplamaya iki kat sevinecez. neden mi? çünkü siz bunu hak ediyorsunuz. savaşta bile mola olur ki tarafların yaralıları toplansınlar diye ama sizin ölünüzü ayrı dirinizi ayrı sikeyim.
en güvendiğim duygum merhamet ama size karşı o sıfır amk.
kürdistan deyip duruyorsunuz ulan bu ülkenin bakkalı manavi bile gerekirse eline silahı alır namusuyla şehit olur yinede tek toprağımıza dokunamazsınız.

hadi şimdi ezik ezik hayal kurmaya devam edin siyaset 31 cileri.
nedense hiç kimsenin ..."yoksul halk çocukları"... kısmına takılmadığı twit. bakın burası çok önemli ..."yoksul halk çocukları"...

"tek adam rejimi" vurgusunu da yapmış.

malesef çoğu yazar çok duygusal ve iyi gözlemci değiller.

bazen çok öfkeli ya da kızgın olabilirsiniz.
ama bu bazı gerçeklerin üstünü örtmez.
donarak ölmek gerçeği yahut "yoksul halk çocukları" gibi.

gerçekleri göremeyen herkes yönlendirilmeye mahkumdur.

bu söylenenleri ilk defa duyuyormuş gibi yapanlar yok mu hele?
aaa bak adam ne yazmış filan.

ne yazmış yahu? ben öyle kallavi kışkırtıcı bir şey göremedim.
potansiyel uyarıcı bile değil.

yok vatan sever savcı yok mu filan diye yaygara koparmalar.

o askerlerin donarak ölmesi hepimizin ayıbıdır. net.
iki asker ihmal yüzünden ölmüştür bu net.
Bırakın kimin ne dediğini ne attığını neci olduğunu, kör müsünüz lan?
iki kişi ölmüş donarak.
Bir insan nasıl donarak ölür neden ölür biliyor musunuz?
Bu ayıp günah hepimizin, sulandırmayın bu trajediyi şehitlik PKK HDP akp milliyetçilik görev askerlik vs diye.
Ayıp ya...
Bu harekatı planlayan kurmayları, harekatı yöneten komutanı, ölen askerin bölük komutanı tim manga komutanını sorguya çekilmeli.
Neden techizat olarak iklim koşulları sağlanmadı?
Sağlandı ise neden bu askerler öldü.
Buna tek diyeceğim: Onospu çocuğu.
(bkz: gerçek hdp bu)

Çözüm süreci şerefsizliğini halen daha savunmaya çalışanlara kafam girsin.
bu adam hala benim ülkemde yaşayabiliyorsa hepinize yazıklar olsun. Alacaksın vatandaşlığını. hiçbir hak vermeyeceksin. napıyorsa yapsın. hatta yetmez. tweet'i beğenenler dahi tek tek tespit edilip aynısı uygulanmalıdır. ama nerede? bu entrymden dolayı aynısını bana yaparlar, bunlara yine bir şey olmaz. biliyorsunuz nedenini.
bu amına kodumun eşşek siken orospu çocuğu neden tutuklanmıyor? kesin şu orospu evlatlarının önce sesini sonra elektriklerini.
Twitlerden Birinin yorumu çok manidar, "Ne yazıkki dağda avlıyoruz, mecliste besliyoruz". Gereğini yapmadıkça daha çok havlar bu pkk sözcüleri.
Sözlük ahalisi affınıza sığınarak bu dalyarağa hasssiktir oradan diyorum.
Herifin adı “botan”. Başka bir şey demeye gerek var mı? Bunlara oy verenlere yazıklar olsun. Allahınızdan bulun diyeceğim ama bulmazsınız.
https://twitter.com/tokce.../1056849280701550592?s=19
Cem Toker konuya başka bir bakış açısı getirmiş.