bugün

frank lucas burda mı?
tamam...✔️

iyestasu burada mı?
tamam...✔️

zrall nickli pelikancı burda mı?
tamam...✔️

ismini saymadığım diğer aktroller burda mı?
tamam...✔️

akp'li değiliz deyip bütün gün muhalefete muhalefet eden kripto akp'liler burda mı?
tamam...✔️

bakın şu fotoğraf;,
görsel

ümmetinizin lideri erdoğan, biji serok erdoğan sloganları ile karşılandığı diyarbakır'da hdp'li dicle belediye başkanına akp rozeti takıyor.

şimdi, hdp'liler terörist değil miydi?
bana göre hdp'liler de, onlara oy verenler de terörist.

erdoğan'a göre ise durum değişiyor.
hdp'li biri akp rozeti takıyorsa teröristlikten kurtuluyor, yerli ve milli oluyor.
anında...

ne kerametli bir rozetmiş yahu?

şimdi abdullah öcalan da akp rozeti taksa, senden benden daha yerli ve milli olur bu durumda demek ki?

peki ya bahçeli?
nabıyorsun aybalam?
hdp'liler akp rozeti takmaya başlamışlar, sen stepneliğe devam mı?

bakın bunlar yeniden dolmabahçe görüşmelerine başlarlar yakında.
akp ve hdp'nin ortak noktaları çok.

türk düşmanlığı, atatürk düşmanlığı, şeyh sait seviciliği...
bir sürü ortak noktaları var, bir tek rozetleri farklı.

eh rozet sorununu da biji serok erdoğan hallediyor işte.

naber lan yerli ve milliler?
milli oldunuz mu siz?

edit: mesaj at mış akp'li biri, "tengir abi koymamışsın, koysana" diye.
koyuyorum şuraya aranızda paylaşın;
https://www.gazeteduvar.c...dogan-takti-haber-1528034
https://www.sozcu.com.tr/...ni-erdogan-takti-6528712/
Rozetten önce vatan hainiydin rozetten sonra vatanperver.

Iste siyaset boyle bir sey.
Sözlüğümüzün güzide trolleri için “Vatan haini” veya “millet sevdalısı” olmak bir rozete bakıyor işte.
her biji serok arduvan.
Yeni açılım kokusu alıyorum.
ihanet etmiştir davasına.
Eee ne demişler? Günah çıkartmak için kiliseye, hainlikten çıkmak için AKP'ye. Rozetler değişiyor, fikirler aynı.
chp pkk yeğenim. gılıştar sesehayı batırdı.
Akp’ye geçince direk teröristlikten normal vatandaşlığa geçiyorsun.

Ne mükemmel bir ülkedir.
tengir o değil de hdpnin 3 büyükşehir adayını saysana bana.

Edit: bildiğim kadarıyla eksi diye bir adayları yoktu ahahahah. Noldu bi suskunluk geldi sanki. Yapma ama tengir sen konuşkan adamsın.
biji serok arduvan.
(bkz: Money Money money)
akp'nin hdp ile işbirliği yaptığını gösterebilir.
Olur ya, hapiste hükümlü olan apo denen insanlık düşmanı terörist faşist (daha doğrusu Marksist faşist olacaktı) milletvekilli adaylığı olma hakkı tanınsa ve akp veya başka partiden milletvekili olsa bunu savunacak insanlar milyonlarca vardır.

Örn: cumhurbaşkanı ve devlet bahçeli apo denen bebek katilinin teröristin insanlık düşmanının mektubunu TV ekranlarında basında savunmasını hatırlayın.

Yine elinde Mehmetçik kanı olan kardeşi Osman Öcalan'ı TV ekranlarına çıkarıp kanaat önderi gibi Kürt seçmeni yönlendirme yapmasına kim izin verdi diye soruşturma önergesine karşı çıkan akp MHP değil mi?

Yine hatırlayın, apo mektubuna karşı çıkan ve Kürt seçmeni yönlendirme yapılmasına karşı apo karşısında Osman Öcalan karşısında olan kimdi?
Örn: HDP ve Selahattin Demirtaş gibi insanlar.

Hatırlayın...
Seçim (genel yerel başkanlık) süreçlerinde apo ve Selahattin Demirtaş açıklamalarını.
BEn olsam kabul etmem siyaseten.
hdplilerin değil, kürtlerin ikinci partisi akpdir. koyu hdpliler, fanatik seviyede olanlar sadece hdp dışında sol, özellikle de radikal sol partilere giderler.

doğudakilerin oy vereceği akp ve hdp dışında parti yok. aralarında oylaşsınlar.