bugün

(bkz: recep tayyip erdoğan) hayır diyemiyorum her seçimde evet basıyorum ona.
(bkz: dur len geliyorum)
kişiden kişiye değişen bir kavramdır bu *
(bkz: zeki erkek)
yeri gelir bir özel mesaj kadar yakın olurlar.
biraz klasik olacak ama:
(bkz: johnny depp)
sadece tip değil ama onu farklı kılan. çok pis bir adam. onun için bir çok şeyi göze alabilirim bile belki. yok lan alır mıyım ki? almam herhalde, ama ne bileyim öyle diyesim geldi işte. dedim hatta. oh.
zeki ve yakışıklı erkeklerdir.
35 cm dedikodusunu yayan erkeklerdir. (bkz: bir kızdan istemek)
olduğu gibi görünen ve kendine gerektiği kadar güvenen, karşıdaki insana doğru yerde doğru bir şekilde davranabilen her erkek bu kategoriye girer.
(bkz: kendimden biliyorum)
hatunun ruhunu ilk zamanlar kıskıvrak yakalayabilen erkektir. kendisi bir vakte kadar hayır kelimesi duymaz. ama hatun bakar ki, erkek '' evet'' denilecek esaslı sorular sormuyor, o zaman herşeye '' hayır'' der. hatun kişi, kazanılacak birşey olmayacağını anlayıncaya kadar '' hayır '' demez. sonrası kasımpaşa.
genellikle dar pantalon kareli bileklik v.b şeyler giyen erkeklerdir.
babadır.
Aslında hep hayır denilmesi gereken erkekler...
babamdır.

-bu yaz tatile köy e gidicez.sende gelicen mi?**
+evet babacım evet.*

yiyosa hayır de..
hayır denilemeyen kadın ve erkekler genelde ilerde hayırsız olur.
boylu poslu, geniş omuzlu ve çok tatlı gülen erkeklerdir.
kendisine karşı zaaf duyulan erkeklerdir. güçlü bir iradeyle bununda üstesinden gelmek mümkündür. güçlü olun yıkılmayın.
yakışıklılıktan ziyade zekidirler. hayır kelimesini hep evete çevirirler.
sevgilidir.
Muhtemelen robert downey jr.'dir.
öyle bir zamandayız ki kızlar artık her erkeğe 'evvet' diyor. Bir de iki v'li yani.
bence erkekler, siz sorun bi.
yoktur. kendini hayır denilmeyen erkek zannedenler vardır. gerçekler acıdır, dost acı söyler gibi atasözlerini göndererek nokta konur.
zengin olan erkekler.
efendim cebi şişkinse her türlü gider türk kızına.
güzel yüzlü erkekler.
küçük kardeştir. çok sevimli lan nasıl hayır diyip üzerim ki? yapıyorum her istediğini işte elimden geldiğince. * gerisi için de biraz karakter meselesidir zira kimse vazgeçilmez değildir dolayısıyla hayır cevabını hak eder.