1. 1.
  işi şove dökenlerin yaptığıdır. Baydı artık sürekli kanalları çağırıp şov yapmaları. Bizde hayvanları koruyup kolluyoruz ama akşam haberlerine çıkma merakımız yok. Modası geçse de gerçek hayvanseverler zan altında kalmaktan kurtulsa.
  1 ... ktm li aynasiz
 2. 2.
  bu bende sanki son çareymiş hissiyatı uyandırıyor.

  hani bir yerde hayvanlara zulüm ediliyordur ve sen bir çok yolu kullanarak buna son vermeye engel olmaya çalışmışsındır ama engellenmişsindir veya umursanmamışsındır, sesini yetkililere duyuramamışsındır. son çare seni tüm vatandaşların veya daha üst mercilerin duymasını istiyorsundur.

  ben de bu tür haberleri görünce bazen işin şova kaçtığını düşünmüyor değilim ama umarım yukarıda anlattığım sebeplerden dolayı çıkılıyordur ekranlara...
  7 ... pezevenk malik
 3. 3.
  Yeter artık dedirten durumdur.
  -2 ... ktm li aynasiz
 4. 4.
  Olabilecek ve takip edilesi en güzel moda.
  2 -1 ... durgunsular
 5. 5.
  hayvansever modası değildir o kedi köpek modasıdır. madem hayvanseversin instagrama inekle, camışla fotoğraf da at da görelim.
  1 -1 ... masklavi
 6. 6.
  Anlamıyorum ben dünün havyan konusunda atıp tutan kişiler(hakaret) şimdi sosyal platformlarda petshoplardan almış oldukları canlılar ile hava atma peşindeler.Evet hayvan sevgisi çok özel bir duyguda bu kadar da kendini pazarlamak için bir canlı kullanılmaz.
  ... felixbello
 7. 7.
  hayvanseverlerin %99'u cins severdir. barınaktan alın diye caz yaparlar ama barınaktaki sokak hayvanının yüzüne bile bakmazlar.
  ... eddie gluskin