bugün

aynı zamanda benimdir de.
Bir de benimdir.
Çok sey kaybeden insandir. Güç sizinle olsun. Evet.
Hayret edilesi insandır. Zevksizdir efenim evet. (bkz: çok şey kaybettin liseli)
Çok şey kaybetmistir.
Bir entry dikkatimi çekti bir filmin efektinden ziyade hikayesinin daha önemli olduğunu unutmamak gerek açıkçası Yüzüklerin efendisinin efektlerinide beğenmem ben ilk filme bakacak olursak yanlız tolkien başka bir evren yaratmistir star warsin tek kötü yani 4-5-6 nin 1-2-3 den önce çekilmiş olmasıdır ki ilk 3 filmin efektleride marvel düzeyindedir sıkı bir Doctor Who fanı degilseniz veya Matrix, Izlenilmesini tavsiye ederim Star Wars Harry Potter Yüzüklerin Efendisi (Hobbitte Yaazabilirim O yüzden Direk Arda Evreni demek daha doğrudur) GoT Bunlar Kendilerine Farklı Dünya Oluşturmayı Başarmış Eserlerdir Kesinlikle Tavsiye Ederim.
yeteri kadar film kültürüne sahip olmayan, varsa yoksa hırçınca birbirini hırpalayan çiftleri izlemiştir.
Bu insanin populer kulturden uzakligi bir kenarda dursun, efektlere vs laf atanlar var hala. Serinin ilk filmi 77 yilinda cekildi. O yillarda, o zamanin sartlariyla bu kadar ucuk ve guzel kac film var acaba?

George lucas'in hayal dunyasiyla gelistirilip kurgulanmis gelmis gecmis en efsane film serilerinden birini izlememis insandir. Muhtemelen lotr serisini de seyretmemistir.
kafası güzel bir avuç ibnenin, ışın kılıçlı fantazilerine maruz kalmamış şanslı insandır.
BENIM SERI BITINCE INDIRECEM TORRENTEN 120 GB OYLE IZLEYECEM.
ben hiç izlemedim. macera ya da konusu gerçek filmler tercihimdir.
Gözüme ilişmistir, kulağım duymuştur ama oturupta izlememişim. Bir zararı ya da faydası yoktur.
4-5-6/1-2-3
ve son
7 olarak seriyi izlemeleri gerekir.
Çizgi film sarmıyordur.
(bkz: Morria)
Ben . eksikliğinide duymadım bu güne kadar. Hayır mazallah Dostoyevski felan okumamış olsam hadi neyse diyeceğim.
Benimdir.
Benim efendim. Cunku zaten etrafimdaki arkadaslarimdan sosyal medyadan parca parca tum filmi beynime yerlestirdim. Izlemis kadar oldum.
felsefesini, anlatılmak isteneni, altmetnini bilmeden izleyen insandan farklı değildir.
Izlemedim.

Izlemicem.

Popi şeyleri sevmiyrem.
Gerek duymamıştır , mesela ben.
şükürler olsun ki benim.
benimdir. uzay temalı filmleri sevmiyorum. popüler olan,uzay temalı filmleri sevmiyorum. hem popüler hem uzay temalı üstelik bir sike benzemeyen filmleri hiç mi hiç sevmiyorum.
özellikle şu son dönemde bu filmin reklamlarından da, fanboylarından da tiksindim amına koyim. hayatımda bu filmin fanboylarına ayar olduğum kadar hiç bir güruha ayar olmadım yemin ederim justin bibırcılar bile daha sempatik geliyor gözüme.
yok efendim gücünü uyandır,tarafını seç, dark vedır,ışın pıçağa bilmem ne. bu ne lan !!1!
kız hayatında ilk kez bime sıtar vors için girmiş düşün o kadar büyük sevgiymiş,döneminin çok üzerinde bi filmmiş de mış mış mış. ulan dalyarak sorarlar adama 70lerden kaç tane film izledin de bu yargıya vardın.
neyse sakin kılcığım,han solo kim bilmiyorum ama ölüyomuş sıtar vors ergeni izlemeyip de,okudaysan götüne girsin.
izlemeyenlerin çoğu da kızdır. onlara entrika, kavga, stres dolu türk dizileri lazım.
Benim. Eksikliğini de hissetmedim. Herkesin beğendiği şeylerden rahatsız oluyorum. Bir gün çok merak edersem popülerliği geçip, millet unutunca seyrederim.

Napak yani? One direction fanları gibi 7/24 star wars geyiği yapılınca ne kazanılıyor? Genel olarak getirisi ne? Uzay temalıymış galiba, pek ilgimi çekmez. Hele robotlu mobotlu vurdulu kırdılıysa hiç işim olmaz.