bugün

görsel
Güzel ve mutlu bir hayata ulaşılamayacağını anlamaktır.
(bkz: ankara)
SABAH ERKEN KALKMAK SANIRIM YETERLiDiR.
Yaşamayı bilmemek.
çarşamba gününün ders programıdır. 7 saat dersim var bugün sayın yazarlar. akşam 10'da çıkacam aq.
hayattan degil kendinen nefret ediyosun sen. Bende. cunku yapamiyosun basaramiyosun ve hayatin senin bunu yapmana imkan vermedigini dusunup kendinden baska herseyi sucluyosun.
(bkz: mesai)
Kpss,ales ve yds uclusu.
(bkz: okul)
(bkz: Aft)
(bkz: düşüncesiz insanlar)
(bkz: yalancı insanlar)
dislanmak.
karın ağrısı.çok ağrıyor lan, geberiyorum.her acı biber yedikten sonra gelenek benim için, ama akıllanmadım.
verilen sözlerin tutulmaması.
bağzı orospu çocukları yüzünden.
tam uyuyacakken gelen tuvalet.
hayatta olmak.
Birini seversiniz, bir daha donmeyecegini bilseniz bile. Sadece seversiniz, geceleri akliniza gelsin diye. Nerede hata yaptiginizi anlamaya ugrasir, aşkın masumiyetini kavramaya calisirsiniz.

Sizi hayattan nefret ettiren "o" degildir, "o" sizi hayata baglayandi, "o" bir gun evlenmeyi dusundugunuz kisiydi, "o" geceleri akliniza, verdigi ilk opucukle gelen, safligi uzerinizde nefes ferahligi yaratan kisiydi. Ama "o" gitti ve sizi hayata baglayan ne varsa kendisiyle götürdü.

Siz gene beklediniz, söz verdiğiniz gibi:
"sonsuza dek".

Hayattan nefret etmiyorum, sadece hayatim elimden alindi ve onsuz yasayamiyorum.
Kötülüğe karşı iyiliğin kazanamaması . Eğer diğer taraf varsa işler değişir.
düşene vurmaya devam etmesi.
Hayatın kendisidir. Güçlü güçsüz meselesi.

Bu hayatta bir yolcu gibi yaşa. Sonra ineceksin. Mesele allah rızası varken ölmek.
dünyanın adaletsiz olması.
tam doğrulacakken beline tekme yemek.
hayattan nefret etmem için bir sebep yok. bazen zor olsada yaşamayı seviyorum. keşke şansım olsa sonsuza kadar yaşayabilsem. daha yapmadığım o kadar çok şey var ki, hepsine ömür yetmez.
güncel Önemli Başlıklar