bugün

(bkz: yalnızlık)
insanların üstünüze çok gelmesi,bunalım...
(bkz: havuç ve ajdar lı yılbaşı partisi)
son sigara nın üstüne su sökülmesi . kesinlikle cinnet geçirdiğim bir andı .
hergün bir buçuk saatte işe gitmek. sabahın beş buçuğunda uyanmak. akşam dokuza doğru eve ulaşmak buda yetmezmiş gibi cumartesi de çalışmak. pazar gününün aile arkadaş ve kendin tarafından paramparça olmasını izlemek ve yeniden...
ne kadar dayanılabilir?
(bkz: uludağ sözlükte açılan abazan başlıklar)
hergün boş bir evde uyanmak, sana bakan boş duvarlar, eski sevgiliden kalma içini acıtan ama asla unutulmayan anılar,üst üste dizilmiş bira şişelerinin arasından yarısı içilmiş sigara izmaritlerini toplamaya çalışmak ve en kötüsü hepsinin birarada olmasıdır heralde.
otu boku kadere bağlayıp hiç bir şey yapmadan hayatın kendisine armağan vereceğini sanan salaklar'ın duygusal göçme modu..
teknoloji dir.
aslında uzun uzun yazmaya başlamıştım ki cevabını daha kısa buldum bir anda. telefon internet vs. kolay iletişim rahatlık bolluk. artık mutlu olamıyoruz!
quizler, vizeler, finaller, projeler, ödevler. bu kadar.
(bkz: eski sevgiliyi bir başkasıyla el ele görmek)
kız arkadaşının lezbiyen çıkması, ya da samımı olduğun bir dostunun gay çıkması.
cahil insanlarla aynı ortamı paylaşma zorunluluğu içinde olmak.
sebep yoktur.hayattan nefret edilmesini sağlayan insanlar vardır, durumlar vardır,yüklediğimiz anlamlar vardır.
pop şarkılar.
bir toplum içinde yönetilmek.
(bkz: erdal bakkal)
gripin seksendört ve zakkumun aynı anda albüm çıkarması benim için adamlar depresyon sebebi. anlayamıyorum ki anlaşıp mı çıkarıyorlar bunlar beraber.
sikik bir başlık.
takıntılar. gerçi kırmızı tuborg onu da çözüyor.
13 yıldır kesintisiz süren eğitim hayatı.
içerik bulunamadı.
Yaşamanın ölüme sebebiyet vermesi.
küçük ayak parmağını sehpaya, sandalyeye, yatağa, kapıya vurmak.
insanlar.
güncel Önemli Başlıklar