bugün

entry'ler (134)

ben bu yazıyı sana yazdım

sevgilinin gözünde parlayan ilk bakış, Tanrı'nın "olsun" demesiyle birlikte suların yüzünde devinmeye başlayan, dünyayı ve ahireti yaratan ruh gibidir.

yazarların birazdan yapacakları işler

kitap okuyup uyuyacagım ama cok guzel bır fılm onerısı geldı hangısını yapacagıma bır turu karar veremıyorum.

ben bu yazıyı sana yazdım

dip en büyük yalanı bana kendisine söylemek vay be dedirtesi durummuş yazık bana dürüst olsaydın yara bandı gibi düsünüyorum deseydin ben zaten en baştan giderdim bencillik yapmanın sadece kendini düşünmenin ne gereği vardı ki. ben herşeyi geçtim sana yakıştıramadım bu yaptığını cidden yakıştıramadım ama mutlu ol gene de herkimse artık hakkım helal de.. de işte. umarım mutlu olduğunu duyarım ben seninde bende olurum inşallah.. ama hayatta kimsenin bana ders vermeye çalışmadığı kadar ders vermeye çalışanda sendin şimdi anladım ki dürüstlük pahalı bir mülktür ben de olamadım sana karsı bazı konularda durust belkı ama benım de en durust oldugum yer sevgimdi deme şimdi karşıma geçipte sen biliyordun herşeyi diye ilk baştaki benim korkularımı bilyordun ya bırakırsan alıştırma beni bu kadar diye defalarca söylediğimde cevaplarında aklımda ya da kafan iyiyken söylediklerinde aynı şekilde. tabi ki bende mutlu olacağım biriyle yada değil bu mühim değil işin gerçeği senide ilgilendirmez bu dediğim gibi sana yakıştıramadım ben bunu bana dürüstçe söyleseydin ben de buralardan görmeseydim başkalarından duymasaydım bunları evet yaşandı ve bitti diyebiilseydim arkandan kurduğum kı sıcıp gıtmene ragmen içine iyi adamdı durust adamdı demezdım belkı olmadı ılıskı boyunca tek bır yalanın belkı de oldu ben anlamadım ama sen en büyük yalanı gönül yaran mı var diye sorduğumda söyledın tek yalan ama sıçıp gittiği yalan herşey mi yalandı diye düşündüren yalan beni acıttan yalan hiç konuşmadım ben bu ilişki boyunca biterkende konuşmadım biliyordun zaten bunları sustum bekledim düzelir diye neden aptalım. igisizliğine rağmen kafamı kaldırıp tek bir insana bile bakmadım bu ilişki boyunca şimdi git ve o çok aradığın huzuru bul onda bul ki bende rahatca uyuyabileyim bul ki ben de senı tamamen beynimden kalbimden aklımdan sileyim bul ki şu zoruma gitmiş salak saçma çocuksu halimden kurtulayım içme o kadar da çözemezsin hiç bir sorununu zaten bu şekilde çık karşısına konus seviyorum de gerekçelerini anlat ve o da seni sevsin. sevmek basit iş değildir her yürek kaldıramaz sevilmekte aynı şekilde tabi ki ama tek temennim bu git ve mutlu ol okursun okumazsın bilmem o kadarını benim duygularım bunlar blirsin beni yazmadan duramam ben kağıdım kalemim hep bır yerlerdedır ama sen ben hayatıma bir günlük mutluluk huzur katamazken ben seni ömür belledim ya ben daha ne diyeyim kendıme sucum yok deme sakın kaldırıp bana deme işte var sende biliyorsun ama vicdanda yapma kesinlikle bir yanım yarım olsa da yaşar insan sen başkasına karşı bunları hissetsennde sevmek ne demek bilirsin sorunda bu zaten bile bile nasıl kıydın nasıl yaptığın umarım seni affeder umarım inanır sana ve umarım mutlu olursun. öyle işte sözlük işin özü bu mutluluğun kimde olduğunu kimse bilmez bende bilmedim evet bu hayatta benim cezam sendin ve ben senin için ne olduğumu bile bilmeden yaşadım bu ömrü. elvada iki gözüm elvada sol yanım...

yazarlara edilen en güzel iltifatlar

bugun aldıgım ıltıfattır sanırım. Ali KINIK IN Türkiye Gibi şarkısını söylenmesidir sanırım.

hayattan nefret etme sebepleri

gripin seksendört ve zakkumun aynı anda albüm çıkarması benim için adamlar depresyon sebebi. anlayamıyorum ki anlaşıp mı çıkarıyorlar bunlar beraber.

annelerin üniversite okuması

sınıf arkadasım benım dogum tarıhımde unıversıteye gırmıs durumda cok komık ama azmine hayranım birçoğumuzdan başarılı ah bide ben sınıfın annesiyim diye ortada gezmese hiç sorun olmayacakta. sınıf annesi ne ya üniversite bildiğiniz yapıyorda yani.

günün sözü

banane özledim anlıyorum ben terbiyesizim. kime ne özledim keske son bır kez daha gorseydım. içimdeki özlem onu baglamaazzz..

ahmet kaya

öldüğüne hala ınanmak ıstemedıgım,serdar ortactan nefret etmemı saglayan buyuk ustad gelmez boyle bır ses yorum bırdaha bu ulkeyı her duygumu anlatabılen adamdır.

en iyi türk dizileri

kuşkusuz 7 numara.

yazarların söyledikleri en son cümle

izmire kurban ol sen.

yılda 6 ay yatıp 2000 tl maaşı beğenmemek

okul 6 ay değil ki. nitekim kimse kimseyi yatırmıyo. aradan 3 4 tane adam yatıyor diye herkesi yatıyo saymak ne kadar doğru bilmiyorum ama bütün hocalarımız yatıyo olsaydı bugüne kadar bişeyler öğrenerek nasıl geldik,meslek sahibi nasıl olduk. en basiti okuma yazma öğretmek ne kadar zor bir düşünmek gerekir.

tabi güzelim

bayıldım ya. morali bozuk olduğunda açıp açıp gülüyorum.

medyum memişin tokat atmasını gören nesil

usenmedım vıdeosnu buldum gene ızledım gene kahkaha attım resmen http://www.youtube.com/watch?v=wk-Xh8oybjE.

gecenin şarkısı

Womanizer-Britney Spears.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

sezen aksu ikinci bahar.

sözlük yazarlarını mutlu eden şeyler

boş durmadığım bıseylerle ugrastıgım hersanıye.

sikerim böyle fenerbahçe yi

aziz yıldırımın en doğru cümlesidir. zira tebrik ediyorum kendisini o kadar yanlış seçimden sonra bu kadar doğru bir cümle kurmak ayakta alkışlanır.

iki kelimeyle yazarların özgeçmişi

cahil ömrüm.

kürtleri seviyoruz

tek kürtleri değil aynı bayrak altında yaşadığımız bütün millet ve kültürleri seviyoruz. hayaci yaklaşım ama umarım bir gün gerçekleşirde oyunlara gelmeyiz daha fazla.

unutulmaz forvet ikilileri

hakan şükür arif erdem.