bugün

Az önce caddede yürürken herkes yağmur ve rüzgardan kaçıp elini yüzünü kapatıp kendine eziyet ediyordu; ben ellerimi iki yana açıp ağır ağır yürüdüm ve bununla çok mutlu oldum. Zevk aldım. Gülümsetti...
çekmeceme konmuş küçük bir çikolata. kimin koyduğunu bilmediğimden ofisteki herkese gülümsedim bugün.
Nöbet çıkışı iş arkadaşımla gereksiz saçma bir sebepten ciddi ciddi kavga ettik, aşağı indim kendi kendime, bir erkeğin nasıl bana bunları söylemeye cesaret ettiğini fln düşünüp, kendime kızdım.
onu cezalandırma planları yapıp,söylenirken arkamdan geldi ve bana çok komik bir hediye verdi..aramızda espirisi olan bir hediye . Boşuna trip yapma kızım , ben senle küs kalabilecek kadar çeneme güvenemiyorum , sen yoksan dırdırda yok dedi, güldüm.sonra beraber kahvaltı fln edip, milleti çekiştirmeye devam ettik..
küçük çocukların yaptıkları hemen hemen her salaklıktır.
ölüm artık sadece bir detay...
https://vine.co/v/OeUYTVOuTM2
Bizim bi ufaklik var, elma yanakli,sacma sapan biseyler anlatiyor ama dinlemiyorum.gel bi ablana saril gel dedigimde o koca yanaklarini boynuma gomup sariliyor ya, kokusu yeter.
benim için budur.

ötesi de yoktur.

https://pbs.twimg.com/twe...video/CIr4w2UXAAEbWfo.mp4
kız arkadaşına sürpriz yapacak olan adamın yolda aniden kameraya ''iyiki aramızdasın, nice mutlu yıllara'' dileğini söylememi istemesi...

e dedi senin var mı sevgilin...

''Zarbo abi GBT’me bakma, 89 tane dosyam var. Büyük görme kendini insanoğlusun, Bu aşkın illeti seni de yakar'' dedim... sustu... kuytu sokakta kayboldu...
evden bozma bir büroda çalışıyorum. bir az önce bir müvekkile kapıyı açtım. yanında da 5-6 yaşlarında tosuncuk bir oğlu vardı. kadın içeri girdi ama oğlu terliklerini çıkarmaya yeltendi. çıkarma çıkarma dedim. utandı kıyamam. evden alışmışım yaav dedi bir de tontis tontis.
bazen güzel şeylerde oluyor.
bugün anamur sahillerinde akdeniz'in sularını kulaçlarken iki köpeğin koşa koşa sahile geldiğini ve denize girdiğini görmem. telefonum yanımda olsaydı fotoğrafını çekerdim.
Ders çıkışı yorgun argın asık suratla metrobüste metroda yol alırken tatlıca bir çocuğun size gülen gözlerle baktığını gördüğünüz andır içiniz ısınır güzel günler geçirdiğinizi hatırlatır.
bazı insanların iq'larının benden bile düşük olması.
tanımadığın biriyle yüz yüze gelince yüzde oluşan karşılıklı tebessüm.
bi yerden sonra başarısızlıklarınla dalga geçmeyi öğreniyorsun.
üniversiteyi kazanmak küçük olmadığı kesin de .
doctor who jeneriğini duymak.
eski sevgilinin yeni sevgilinle arkadaş olması.
sollanılan araçla kırmızı ışıkta yan yana gelmek.
whatsappta birilerine mesaj attığım an mavi tik olduğunu görünce deli mutlu oluyorum ya.

güzel insanlar biriktirmek, güzel insanları sevmek güzel şey.
Yağmur sonrası gökkuşağı.
Ağladıktan sonra gelen huzur.
Hâla ormanlarımızın var olması.
görsel
Bir dostun seni şu dizeleri yazacak kadar önemsemesi.
Bazı insanlar gerçekten özel.

iste yüzümdeki salak gülümsemenin nedeni *
(bkz: icimizdeki seytanin avukati)
mesela sen iyilik yaparsın. karşılığında göt olursun. neyse biz insanlığımızı onlar hayvanlığını yapsin.
Bucur oğlum dun yagmurlu havada üstünü başını kirletmeden eve girsin diye uğraşırken onun su birikintilerine ısrarla girmeye çalışması. Sonunda da ammann boşver diyip suların içinden zıplayarak ve kahkahalar atarak geçmesine izin vermem. Gulerek onu izlemem, cevredekilerin de ayni sekilde eglenmesi. Mutlu olmanın aslında o kadar da zor olmaması.