1. 1.
  şehir tiyatrolarında gösterilen muhteşem ötesi oyun.
  4 ... fistiklilokum
 2. 2.
  Darülbedayi'nin ilk Türk kadın oyuncuları olan afife Jale ve Bedia Muvahhit'i konu alan tiyatro oyunu. Perşembe günü bir darülbedayi Sahnesinde izleme imkanı bulacağımdan dolayı da çok heyecanlıyım.
  iki gün sonra gelen edit:(izleyemedi, bileti yandı dersiniz.)
  2 ... queenofissizs
 3. 3.
  Birkac saat önce kadıköy Haldun taner de izlediğim oyun. Oyunun konusunda eski makyör dikran efendi'nin hayal ile gerçeği harmanlayarak Afife Jale ve bedia Muvahhit'in hayatlarıni anlatması ele alinir. iki ayrı hikâyeyi bir oyunda butunlestirmek zor iştir. iki ayrı hayatı bir fare üzerinden birbiriyle buluşturmak basit fakat etkiliydi. Özellikle bu bir tiyatro ise kutsaldır. Oyunun yönetmeni yiğit sertdemir aynı zamanda oyunda da oynamaktadır. Güzel de oynamıştır.
  1 ... cockolate
 4. 4.
  kadıköy haldun taner sahnesinde izleyip çok çok beğendiğim bir oyun oldu hayal-i temsil. sadık bir tiyatro izleyicisi olup da bunu rahatlıkla söyleyebiliyorum. oyunun etkileyiciliği bir yana sahneleniş biçimi de muhteşemdi. sıradan şekilde sürmeyen bir akış ve o müziklerin içtenliği... yiğit sertdemir'in üstlendiği karakterlere geçisi ve 3 oyuncunun da göz dolduran performansları sizi o anlara tanık ediyor. afife ve bedia'yı sadece kitaplardan okuduysanız ve sizin için sadece isimlerden ibaretlerse kesinlikle izlemeniz sizin yararınıza olacaktır.
  ... like nepenthes