bugün

sevgili değildir o, olsa olsa çıkarcı bir insancıktır. acilen layık olduğu yere ve layık olduğu insanların yanına doğru yol verilmelidir.
sevgili olarak düşünmeyin direk hayvan sınıfına koyun.
hasta olup da senin üzülmemen için yapıyordur.

(bkz: ayy ne hoş)
iyi gün sevgilisidir..siktirsin gitsindir..
aramazsan arama yar aramazsan arama zaten merhem olmazsın sen benim gönül yarama adlı parça armağan edilmelidir kendilerine.
Hastayken duygusallıgın tavan yapması sonucu gereksiz girilen strestir. aslında şöyleki, sevgili siz hasta olmadıgınız vakitte DE aramıyordur. ama karanlıkta cisimlerin daha büyük görünmeleri gibi, hasta olan kişinin de icinde bulundugu durum yüzünden olayları fazla abarttıklarına işarettir.

-oglum o hatun seni saglıgında da aramıyordu ki, hastalanınca arasın. zuhah
sevgilinin araması ama sormamasıdır.

ki sevgilinin ilginç biri olduğunu gösterir. *
sevmiyordur işte zorlamayın bu kişiliği,ayrılın.
muhtemelen başlığı yazan yazarın içerisinde bulunduğu durumdur. (bkz: geçmiş olsun kardeşim)
sevgiliyi ex aşkım durumuna düşürecek durumdur.
bir kez daha hasta olmaya sebep olacak durumdur.
ben sevgiliye sevgili demem sevgili ben hastayken çorba yapmayınca.bırak çorbayı helede arayıp zorma zahmetine bile girmiyorsa an itibariyle "eski sevgili" rütbesine inmiş hede.
yanlış seçim yaptığınızın göstergesidir. bir bakıma iyidir, böyle bir insanla yola çıkmamanız gerektiğini anlarsınız.*
Erkek arayıp sormazsa ayrılık sebebi, dişi arayıp sormazsa sınav haftasıydı olan durum (!)
eski sevgili olmak isteyen sevgilidir.
telefonla bulaşır diye korkmasındandır.
yaşanılan bir durumdur. yakalandığınız amansız hastalığın acılarından daha çok acı verir insana ilk zamanlarda. sonra alışırsınız zamanla ve zaten doğru insan olmadığını anlarsınız.ve her şerde bir hayır vardır sözü yine doğrulanır.
şu an içinde bulunduğum akıl almaz olaydır.
elinizde peçeteniz ve de akan burnunuzla kapıya bakarsınız ve de o kapı bir türlü çalmaz.
sinir bozucu bir durumdur.değersiz hissetmek için daha fazlasına gerekte yoktur.
benim de an itibariyle içinde bulunduğum dehşet verici olaydır.
öksürük şurupları, iğneler evin içinde cirit atıyorken ve tüm çalışma arkadaşlarınız dahi işe gitmemenizi merak edip aramış ve geçmiş olsun dileklerini iletmişken,sevgili kişisi zahmet edip bi aramamaış hal hatır sormamıştır (bkz: allah seni davul etsindir)
düşüncesizliğindendir.
Üzücüdür, kırıcıdır, vücut fonksiyonlarında sorun varken bir de aklınızın başka yerde kalmasını sağlayacak kötü bir olaydır.
kendinizi çok önemsiz hissetmenize sebep olacaktır.
iyileştiğinizde sizde onu arayıp sormayın bir daha bence..
eskiyendir.
amaaann ver suya gitsinn denilecek sevgili türüdür. insan özellikle hasta olduğu zamanlarda ilgiye alakaya daha fazla ihtiyaç duyar. sevgili de bunu anlamalıdır.