bugün

entry'ler (48)

gecenin tek şarkılık özeti

grup vitamin al aşkını sok gözüne.

bir kızı etkilemek için yapılabilecekler

mümkün mertebe umrumda değilsin kafasına girip, ona göre oynamak olsa gerek.

sevdiğinin en yakın arkadaşından hoşlanması

her insanın hayatta 1 kez başına gelmesi mümkün olan acı ama kabullenilmesi şart durumdur.bu tarz durumlarda kendini kandırmak hiç bir şekilde işe yaramaz malesefki

hayatında hiç aşık olmamış insan

ulaşmak istediğine her zaman ulaşmış insandır.

seks yaparken desibel rekoru kıran kız

tam olarak orgazm taklidine kendini kaptırmış ve olayın çok dışındaki hatundur.

yalnız olduğunu hatırlatan şeyler

sinirlendiğinde telefonun ucunda sinirini çıkaracak birinin bulunmaması sonucu evdeki halılara bağırmak olsa gerek.

amsterdam

hatunun aldatılmasının kesinleştiği yerdir.

çocukken inanılan saçmalıklar

kardeşim doğunca komşu teyzenin sararmış dişleriyle bana pabucumun dama atılacağını söylemesi sonucu ayakkabılıktaki tüm ayakkabıları toplayıp saklamam ve bunun üzerine annemden sağlam bir azar işitmem ( tokatta olabilir).

çocukken inanılan saçmalıklar

midemde sakız ağacının çıkacağına inanıp çiğnenen tüm sakızları yutmam. oysaki sakız ağacı kötü bir şeymiş ki

aşık olduğunda yaşanılan duygular

genelde sonrasında ne aptalmışım, oha acaba nasıl öyle hissettim gibisinden cümlelere yer yapan duygulardır.yalnızlığın virajında bir süre takıldıktan sonraysa aranmaya başlananlardır

aranan ama bulunamayan şeyler

dürüstlük.

hadi lan ordan pezevenk

aldatırken yakalanan şahsiyetin inatla aldatmadım diye diretmesi sonucu çok içten bir ses tonuyla bağırılması gereken sözcük dizisidir.

ilk öpüşme sonrası testislerin hali

ergen değilse bürünüldüğünde gülünesi durumdur o halde.

depresif sevgiliyi sevgiyle iyilestirmek

büyük bir sabırla denenebilecek eylemdir.fakat sonunda hiç bir zaman sonuç olumlu değildir.
çünkü bok püsür bir şekilde karşıdaki insan hiçbir zaman doymaz.iyileştireyim derken siz hasta olur çıkarsınız sonunda.

17 yaşındaki üniversite öğrencisi

barlarda yakalanırım tehlikesiyle 18 ine girmeyi iple çekendir.zamanında ben de onlardan biriydim sanırsam.

günü en iyi anlatan şarkı

boney m. / no time to lose

hassiktir çekilesi durumlar

-2 haftadır finaller var, Fatmagül'ü izlemeyi kaçırdım.
-o sarı kadın Osman'a da bağırıyordu.hiç sevemedim ben o kadını
gibisinden cümleleri tam olarak şu anda yanımda oturan hatundan duymak ve de buna katlanmaya devam etme zorunluluğu.

sevgilinin 2 gün birbirimizi aramayalım demesi

birde bunun denmeden yapılması vardır ki o daha acıdır.en azından böyle bir cümle kurulsa
yapılabilecek haltları tahmin etme olasılığı vardır.

5 dakikada bir arayan sevgili

canı sıkılan sevgili tipidir.

seni unutamadım diyen sevgili

muhtemelen içmiş ve de o gecesi hatunsuz geçecek elemandır kendileri.ertesi sabah olduğunda
yanınızda uyurken unutmuştur bile çoktan sizi aslında.