1. 1.
  aksi mümkün olmayan şeydir zira hande yenerin dalga geçilecek pek çok yönü vardır.
  1 -1 ... olimbera
 2. 2.
  hande yener türk pop müziği diye bir zamazingo varsa bunun hakkını vererek yerine getiren 2-3 şarkıcıdan biridir.bunun için onunla dalga geçmek ezik işidir, alternatif dinlediğini ifade eden denyolar yapar genelde böyle şeyler..ayakaltı rapcisi ya da rockcusudur çoğu..hastir ordan kıçımın müzik otoritesi derim bunu yapanlara.. hande yener'in tarzını hiç sevmem ama hem ses hem görünüş hem de vizyon olarak avrupa ayarında olduğu su götürmez..ayrıca ne yalan söyleyim hande'ye hayranım , yalarım !
  4 -5 ... siyahbeyazkizil
 3. 3.
  hande yenerle dalga geçmenin türlü yolları vardır. mesela gidip hande yenere 'sen bir müzik dehasısın' dersen hande yener bile kendisiyle dalga geildiğini anlar ve bozulur. ne olursa olsun yanlış bi davranış biçimidir.
  8 -1 ... jaymz
 4. 4.
  dalga geçilecek onca adam varken işini hakkından fazlasıyla yapan bir insana haksızlık yapmak.
  3 -6 ... bucu
 5. 5.
  kendisiyle aynı kapasitedeki şarkıcılara ayar vermeye çalışmasından dolayı yapılabilecek şey. zira bakkal şarkısı tabiri kullanmak bırakın dehayı topluma örnek olması gereken bir insanın söyleyebileceği şey değildir.
  3 ... lynx
 6. 6.
  bundan iki uc yil oncesine kadar sana kirmizi cok yakisiyor diye sarki yapan birinin kendini turkiyede madonna nin izinden gittigini dusunmesi bile dalga gecilmesine yetecektir.
  3 -1 ... max cavelara
 7. 7.
  magazincilere verdiği saçmasapan demeçler sonucu insanlardan beklenen normal tepki.

  hande yener kim ki? bakkal müziği yapanlarla dalga geçen eski tezgahtar. sevgilisi de bir garson. (bkz: bu arada esnaf kan ağlıyor) meslekleri aşağılamıyorum ama başkalarını eleştirmeden önce insan kendisiyle dalga geçmeli.

  (bkz: hande yener kendiyle dalga geçsin)
  2 ... paranoyak sizofren
 8. 8.
  valla kendisini türkiye'nin en seksi kadını sanan bir yaratıkla dalga geçmeyenle dalga geçerim asıl ben.
  3 ... selfless
 9. 9.
  (bkz: honda yener)
  4 -1 ... kasgarli tost
 10. 10.
  (bkz: sözlükteki hande yener sorunsalı)
  1 ... angelina