önemli maçlarda iyi oynayan, anadolu takımlarına karşı ise havaya giremeyen kaliteli futbolcu.
geldiğinden beri 4-5 kere direğe takılmıştır. onların hepsi girseydi şimdi kimse yere göğe sığdıramazdı.

ayrıca en cenabet futbolcudur, her şutta mı direğe takılır yahu.
şu an uyuyan devdir.
Bu aralar formu düşük olan futbolcu. Zaten yüksek olsa Real Madrid bırakmazdı.
kaç yıldır hamdı bu adam iyi bir hazırlık dönemi sonucu ikinci yarı kendini bulacaktır

avrupa maçlarında inanılmaz katkı verdi yerel lige oranla ki o yüzden alınmıştı zaten görevini avrupa için gayet iyi yaptı..
acil melo tarafından dövülmesi gereken futbolcu.

(bkz: riera nın dayak yedikçe iyi oynaması)
(bkz: melo göreve)
En büyük başarısı cv sine real madrid yazdırmak oldu.
keşke hiç gs' ye gelmeseydi denilen futbolcudur.
boş teneke olmasına rağmen elinden kupası alınan fenerli kadar ses çıkaramamaktadır.
3-5 yıl önce bence en iyi türk oyuncuydu. şimdi de iyi oyuncu ama öyle bir şey söylenemez tabi
fenerbahçe'ye gitmedi diye fenerbahçe'liler sevinmeli olarak görülen futbolcu. bana göre fenerbahçe'liler değil kendi sevinmeli. bir fenerbahçe'li olarak söylüyorum bunu hamit bize gelseydi beter olurdu. ne kondisyon var ne ruh var kalır giderdi iyice. biraz topladı gene.
Galatasaray'a geldiği günden beri performansı tartışılan, bir türlü kendi çizgisini yakalayamayan Türk futbolcu. Şu da bir gerçektir ki direkten dönen topları gol olsa kimse Hamit'in performansı kötü demezdi. Türkiye'deki futbol anlayışının kurbanı olmaması temennimdir.
milletin 34 yaşında filan sandığı büyük oyuncu.

30 yaşındadır. aralık 1982 doğumludur. bu sezon hariç en az 2 sezon daha üst düzey performansla oynar rahat rahat. yeter ki allah sakatlık filan vermesin.
sneijder in gelişiyle birlikte performansı gözle görülür şekilde artacak futbolcu. Ahanda buraya yazdım.
Direkten dönen 8 şutu gol olmuş olsa ilk yarının en iyi futbolcusu olurdu herhalde. Özellikle manu maçında arena da direğe vurduğu top hala üst direği sallıyormuş.
hamit vurur direk yamulur.
"galatasaray'la sözleşmem 2016 yılına kadar devam ediyor. futbolda her an her şey olabilir ama ben futbol kariyerimi galatasarayda sonlandırmayı düşünüyorum" diye açıklama yapan futbolcu. senin futbol kariyerin 5 yıl önce sonlanmış bence.

not:galatasaraylıyım.
norveç maçının balık kahramanı. vuruşlarında hamit kalçasını kullanır.
beşiktaş'a karşı yarım saat tek başına oynayan adam. bir ara hepinizsiniz tekim diye bağırdı, biz öyle duyduk.
galatasaray 10 kişi kalmadan önce de gayet iyi oynayan futbolcudur. türkiyede futbolcuların 85 metreden rövaşatayla gol atması, her maç 7 tane gol atması falan beklendiği için bu adamın kötü oynadığı düşünülüyor. kaç tane top kaptı lan adam sağ kanatta, yılmadan mücadele etti. kale önünde etkisizdi ama çok faydalı oynadı maç boyunca. gözünüzle izleyin şu maçları rica ediyorum.
hala hamit bu takımda oynamasın diyenler var mı merak ediyorum.
90 dakikalık güzel oyununu golle yine süsleyemeyen oyuncu.

edit: ve her zaman söylediğim gibi eğer 1 gol atarsa tutana aşk olsun...
bu maçta topsuz oyunlarda da oldukça iyiydi. tabi bizim futbol seyircimiz halı saha maçından daha büyük bir maçta oynamadığı için bunları göremeyebilir. yer tutma, alan boşaltma, adam kaçırma vs. kavramları bilmezler. sen takma onları hamit reyiz...
galatasaray'daki en iyi maçlarından birini oynamıştır bir de gol atarsa üzerindeki stresi atacaktır.
veli kavlak ile birlikte dünyanın en kötü futbolcusu konumuna adaydır.
dünkü maçın en iyi oynayanlarından biridir. zamanla çok daha iyi olacak.
güncel Önemli Başlıklar