psikiyatrik tedavi alması gereken kişi önermesidir.Allah yardım etsin.
hamile bir kadının sokakta neden utanarak dolaşsın. doktorlar bir hamile bayanın bol bol yürüyüş yapmasının tavsiye ediyorlar. bu insanın alışveriş gibi temel ihtiyaçlarını görmesi gerek hamileyim diyerek evde oturması mı lazım. bu bağnaz düşüncelerden insanların kurtulması lazımdır. ayıp bir iş yapmamıştır, ve gururla dolaşabilir. her insan hamile bir kadından dünyaya geldiğinden dolayı. bu işte utanılacak bir durum yoktur.
Psikolojisi bozulmuş, akli dengesi yerinde olmayan bir denyo beyanıdır. Kadın hamile olunca niye dışarı çıkmasın dangalak. Sen malafatı dibine kadar almış diye rezil bir tabir kullanmıssın. Sana kötü bir haber vereyim yavrum. Seni leylekler getirmedi.
Ancak Algoritmanın ne olduğunu bile bilmeden cümle içinde kullanmaya çalışan beyinsizlerin sorguladığı durumdur.
ben ki, bildiğin manyağım; benim bile aklıma böylesi düşünceler düşmez. yazarın annesinden de utanmasının gerektiğini gösteren düşünce biçimidir. zira, bir zamanlar annen de seni ünyaya getirebilmek için. .... tövbe tövbe.
hamile kadın görünce bile azan, yobaz ,şeyhe kendini parmaklatan insanlara dert olmuştur.
"Anan da pek bi utanmazdı" durumudur.
Göbekli erkekler ölsün o zaman onlar daha çirkin.
başlığı açan arkadaşın annesi kendi tabiriyle "malafatı dibine kadar aldıktan" sonra utanıp sokakta dolaşmamış sanırım çalıştığı yer neresiyse öyle bir yermiş ki böyle kazalar olunca çıkmasına izin vermemişler, sonra bu olmuş işte...
hiç kimse dışarı çıkmamalı çünkü onlar var olduğuna göre biri tarafından dünyaya getirilmiş. yani o kişinini annesi cinsel seks yapmış.

misal ben ne zaman birini görsem aklıma ilk önce "vay utanmaz! annesi cinsel seks yapmış, bu da utanmadan sokakta dolaşıyor." düşüncesi gelir.
yanlıştır, tehlikelidir şöyle ki karnına darbe alabilir çocuğun beyni hasar görebilir, çocuk doğar büyür kendini bilmez bir ergen olur ve sözlük yazarı olur sonra böyle başlıklar s.çar pardon açar...
Geçen sene bir ramazan proğramında salak bir hoca bunu demişti. Görevden alınmıştı. Sanane kardeşim hamile kadın hayvanmı'ki kapalı odalar ardında kalsın,sanki bir kuşmuş gibi kafese koymakmı lazım ? Adı üstünde insan bu insan sosyal bir varlık. Oda konuşacak gezecek eğlenecek, git gide insanların herşeyine karışır oldunuz kardeşim valla tebrikler.
(bkz: sen askerde çok dayak yersin)
(bkz: çocuğu olan kadınların utanmadan sokakta dolaşması)
Ne yapsın 9 ay boyunca eve mi kapansın kadın?

Tanım editi: Yobaz düşüncesi.