bugün

bir nevi intihar etme yöntemidir. o zamanlar barajda duranlar hangi akla hizmet orada yer almışlardır hala anlamış değilim.
forması için ölmeye hazır olan futbolcuların yaptığı eylemdir. * çünkü ölüm çok yakındır.
akıllara ümit aktan'ı getiren durum. san marino'nun tarihinde ilk puanı bizden aldığı maç , dakikalar 86, televizyon başındakiler sinirden kudurmuş halde. frikik kazanılıyor, topun başına hami geliyor. o anda maçı anlatan ümit aktan'ın dudaklarından dökülen kelimeler televizyon başındakileri bir an olsun maçın stresinden koparıyor.

ümit aktan: evet hami, madem gol atamıyoruz şunların birkaçının böbreğini götür bakalım.
saatte 266 km hıza ulasan abanilmis top la karşi karşıyadır. *
videoda görüldüğü üzere el pence divan durmaktır.
http://www.kliptr.net/vid...-mandral-trabzonspor.html
(bkz: SUTUN GiBi BARAJ)
saatte 266 km hızla ıslık çala çala üzerinize doğru gelen yaklaşık yarım kiloluk bir nesnenin önüne, kafa, bacak, g*t koyarak durdurmaya çalışmak demektir. mantıksız yere beyhude bir uğraştır. çene, parmak, hatta omuz bile kırılabilir. tarihi vesikalarla belgelenmiştir.
bu bolumde hayatta kalmayi basarabilenler bolum sonu canavari olarak ronald koeman ile karsilasirlar.
muhtemelen o an 3 kulhu 1 elhem okuyan, ve tövbe eden futbolcular çoğunluktadır.

bunları yapmayanlar da zaten hayatan bezmiş, artık gereksiz yaşamlarına bir son vermek isteyenlerdir.
intihar.
Sinan Şamil Sam'la boks maçına çıkmakla eşdeğerdir...
(bkz: saviola olup servet çetin in üzerine yürümek) *
(bkz: yanlis zaman yanlis mekan)
oyunlar bir normal modunda birde hardcore modda oynanır. Eğer barajda durduğunuz anlarda modu hardcore a getirmek istiyorsanız hami topa doğru gelirken anasına avradına küfredebilirsiniz ki oyun gerçekten hardcore moda alınmış olur ve azrail saha kenarında bekleyen sağlık ekibi misali yanda bekliyor olacaktır müdahale için.
serbest vuruş olduğunda karşılaşılabilecek durum(du)*, yoksa normal şut çekerken baraj kurabilecek kadar seri ve çevikseniz, buralarda sürünmenizin bir alemi yok yani..*
- aloo baba
+ efendim oğlum, sen maçta değilmiydin lan ?
- baba maçtayım hami frikik kullanıyo
+ lan yedekmisin yoksa
- yok baba barajdayım'da hakkını helal et dicektim
+ helal olsun yiğidim, lan elinle pipini tut ölmezsen sakat kalırsan kötü valla
- merak etme baba sıkıca tutuyorum.
seneler önce(1998/1999 sezonu, hami'nin almanya'ya transfer olduğu zamanlar) schalke 04'ün bir almanya ligi maçında, rakip takım barajından bir fedainin az daha komaya girmesine neden olan durum.
topa g.t ü donuk durulasi barajdir.
hami mandıralı şutunda top olmaktan daha iyi vakadır. zira kurtarma şansı vardır. üzgünüm ama topsan her halukarda abanılıcaksın arkadaş.
-aysel seni hep sevdim!
+bende seni aşkım bende.
-çocuğumuza iyi bak aysel, beni şehit olarak bilsin
(hami gerildiği yerden topa vurmak için gelir)
-seni seviyorum ayseeeeeeellllll!
(güm)
aysel çocuğuna sarılıp bir yandanda ağlar.
*
(bkz: hami nin şutundan sonra rüştü nün göz yaşları)
en az, servet'in perdeleyip dışarı çıkmasını istediği topa hamle yapmaya çalışan hücum oyuncusu kadar talihsiz futbolcu.
barajda topa arkayı yüzü kaleciye dönme akımının başlamasına vesile olmuş bir durum olabilir.
ayrıca eğer barajdaki hulk veya terminator değilse hayatının film şeridi gibi gözlerinin önünde geçme sebebidir.
hami'nin şutu baraja çarparsa hastanelik olmanıza vesile olabilecek bir olaydır. sakıncalıdır. bu barajda bulunacak futbolculara çelik zırh, kask ve kalkan vermek gerekebilir. *
(bkz: hangi filmi isterdiniz)
(bkz: hayatın göz önünden film şeridi gibi geçmesi)
talihsiz bi olayır.ah ah nerde eski günler.