bugün

Sözlüğe ilk girdiğimden beri nicki en çok ilgimi çeken yazarlardan birisi. Sonra bana mesaj atmıştı bi entryme parodi yapmış rahatsız ettiyse siliyim diye. Tabi beni evde al bi çığlık, sağa sola amaçsızca hızlı yürümeler falan. Çok sevinmiştim. Şimdi takipleşiyoruz.
Sevdiğim bir yazar kardeşim.Repliklerde yarışıp eğleniyorduk replik kalmadı paylaşacak artık.*
Yolun açık olsun.
Sevdiğim bisikletli bir yazar. Bisikletine çok selamlar. *
Badimdir, bulaşanı taşla sopayla döverim. Güzel güzel yazıyor işte. *
Adam gibi adamdır kendisi.
trabzon'a gelecek anladığım kadarıyla. umarım of'a da gelir.
Kral marka.
nerede seri oylamış. ben denk gelmedim.
Sabah sabah beni attığı mesajla şaşırtmış olan davulcudur.
Takip edilesi güzel yazar. Arada açık oyluyoruz mutlu oluyorum falan. iyi yazardır velhasıl. Neyse iyi yazmalar.
Not: gay değilim.
Hatırşinas bir yazar.
Entrysi ile bilgi sahibi olabileceğiniz nadide yazarlardan kendisi. Az önce seriye tuttum seri atmak için değil güzel yazdığı için. Güzel yazar anlayacağınız, adam kaliteli.

Iyi yazmalar dilerim efendim.
Seri artılamış yazardır.
Tesekkurlerimi sunuyorum.
takipleşiyoruz kendileriyle. neden bilmiyorum ama çok sevinmiş ve şaşırmıştım beni takip ettiği bildirim olarak geldiğinde. hemde güzel yazıyor. arada bir bakıp artılıyorum.
çok kaliteli yazar. geçen kendisiyle konuşuyoruz, bünye alışık değil tabii, konuşmalarından bi kalite fışkırıyor iki dakika dayanamayıp bayıldım.
ayy mesaj atamadığım bir yazar daha.
Bana en son yazdığı mesajı anımsasın ve diyorum ki ''size dememiştim zaten yahu neden bu kadar alıngansınız ?'' evet bu kadar iyi yazmalar.
Güzel entryleri olan ve insanı güldüren yazar. Severek takip ediyoruz efendim.
Enteresan nicklere sahip yazarlardan birisidir. Yazayım dedim.
açık ara en güzel nick.
Kıskançların nazarından çatlatayacak yazar.

görsel .
Bana göre onu temsil eden ;
görsel
Ya kaç defa söyledim herkesi seri oylama diye.

Namus kolay kaybediliyor.

Bi yazar, namusu şaibeli olanindan.
Bütün bedenini verecek hayranları varmış.
okumadan seri bağlayanından değil bir kere tamam mı?
Vicdan yaptım yine geldim. Güldürmeyi bilen koca yürekli yazardır efendim. Severek izliyoruz memmet ali beey.

Edit: üstteki entryi beğenmişsiniz, alttakini de. Beni neden beğenmediniz. Kırıldım.