bugün

Vatan paremizin bir parçasıdır. Daha ne gibi bir güzellik katabilir. Nice gazilerimizin,şehidimizin kanları dökülmüş var olsun bize yeter.
sanıyorum o civarda osmiyum var.
Dağ taş ulan başka da bir şey yok. Kaybetsek kaybımız olmayabilir.
bu başlık altında ki faşist zihniyetli kahpe, namussuz, kansız varlıklar o beğenmedikleri doğu illerinden nobel ödülü alan biri çıkınca da sahipleniyor. ama o türkmen falan diye savunacaklardır şimdi ama o beyinsiz gerizekalılar bilmez o bölgede ki türkmenlerle kürtlerin tarihini. çünkü hiç yaşar kemal okumamıştırlar. hiç onun dizelerinde çukurovada yörüklere karışıp, türkmen-kürt köylerini gezememiştir. bunu yazan şerefsizler sevgisiz, içlerinde nefretleriyle birlikte toprağa karışacak geride hayatlarına dair hiç güzellik bırakamadan geberecekler. Allah bunların şerrinden korusun.

edit: yaşar kemal okumamışlardır demişim ama o pislikler hiçbir şey okumuyor zaten. eksik olmasın.
(bkz: vatan bir bütündür parçalanamaz)

Katkıları vardır illa ki.
Askerimizin pilotumuzun canlı hedefler üzerinde atış talimi yapabilmesi.

Önemli yani.
ingilizler yuzumuzun gozumuzun hurmetine bırakmadı burayı bize tabi ki de bir şey kazandırmayacak.
(bkz: 1926 Ankara Antlaşması)
kanser hücresinin insana ne faydası varsa hakkaride öyle bir şey. .
valla terörü olmasa aslında hakkari balı ve kilimi iyidir.

bi ara dev bi kilim atölyesi vardı iyi çalışan epey istihdam sağlayan, sağlam el yapımı kilimler üretilirdi. kapattılar sanırım sonra. aslında böyle şeylere yönlendirilse insanlar terör insan kaynağı bulmakta zorlanır...
Her türlü hizmetten yoksun bırakılsınlar, insanları küçümsensin sonra da hikkirinin tirkiyiyi kizindirdikliri. Tüm imkanları seferber ettiniz de Hakkari gelişmedi çünkü. Bu saçma soruyu soracaginiza Hakkari neden o halde diye sorun önce.
Üzülerek söylüyorum ki.

(bkz: zırhlı ambulans)
(bkz: victory)
(bkz: prestige)
(bkz: j&j)
(bkz: m&m)
Gercekten ben de merak ediyorum.
Seneye tayin isteyim de bi gidip bakayim ne var ne yok.
0:00 1:54
bir türk iline, 3-5 it musallat oldu diye o ili gözden çıkarmaya kalkmak ne kadar doğru bilmiyorum.
orası türk toprağıdır.

bugün biz kazandırdıkları derken aklımıza daha çok kaybettirdikleri geliyorsa bu bizim siyasetçilerimizin beceriksizliğidir.
siyasetçilerin hatalarıyla bir il gözden çıkarılmaz.

bugün hakkari'ye bunu yaparsan; yarın sıra elazığ'a, malatya'ya, artvin'e gelir.

unutma ki; hakkari, tebriz'e giden yolda önemli bir duraktır. tebriz ise orta asya'ya giden yolda..
kazandirdiklarindan cok kaybettirdiklerine bakilmasi gerekir.
Kaçakçılık sektörü, terör.
(bkz: terör)