entry'ler (25)

akpye oy verenlerin ak saray hakkinda ne dusunuyor

Sözlükte ak partiye oy verenlere açık açık soruyorum bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz gerçekten can-ı gönülden cevaplayip bizi de aydinlatirsaniz sevinirim ey sözlük yazarları.

Edit: başlık karakter sınırına takıldı.

hakkari nin neyi meşhur

Evet bilen varsa söylesin hakkari nin neyi meşhur bu il ne üretir neyi fayda sağlıyor bu ülkeye.

türkiye abdullah öcalan ın konumunu tartışmalı

Bence de tartışılmalı. Hangisi olsun?
Asarak mi idam olsun?
Kafasını keserek mi?
Başka fikirler varsa Aldulkadir selvi beye iletelim lütfen zira Türk milleti başka konum göremiyor idamdan hariç sadece yöntemi farklı olabilir.

29 eylül 2014 seyrantepe metro kazası

Araç eski değil arkadaşlar hele hele 15 senelik araç hiç eski değil metroda çalışan biri olarak bunu rahatlikla soylebilirim cunku 30 40 senelik araçlarda kullanıyoruz bakımı iyi yapıldığı sürece bi arıza cikartmiyor. Bu kazada olan o metro istasyonunun inşaatından kaynaklanmakta ki o demir vatandaşa saplanmis burdan açıkça belli. Kimileri islerini iyi yapmadığı sürece de buna rastalamamiz şaşırtıcı degil. Insallah bida olmaz Allah acil şifalar versin

sözlük yazarlarının öğrenim gördüğü üniversiteler

Düzce Üniversitesi - elektronik haberleşme,
Anadolu Üniversitesi - işletme,
ve hali hazirda istanbul universitesi - endustri muhendisligi.

sözlük yazarlarının favori romanları

anna karenina

18 eylül 2014 iskoçya bağımsızlık referandumu

Ingilizlerin eseğini sağlam kazığa bağlamadan hareket etmediğini bir kez daha dünyaya göstermiştir.
Size gelince iskoçya evlatları, yatağınızda huzur içinde ölebilirsiniz artık.

genç werther'in acıları

kürk mantolu madonna
çalıkuşu

ferhat göçer

Şimdi de dök zülfünü meydana gel şarkısının içine eden kendisini sanatçı sanan doktor bozuntusu. Herkes kendi işini yapmalı okumussun etmissin o kadar doktor olmuşsun söyleme şarkı artık her sevdiğim şarkının içine etme.

çalıkuşu

Feride karakterinin muhteşem olduğu bir başyapıt. Öyle ki bu kadar sevimli ve düzgün bi karakteri hayal dünyamıza girmesini sağladığı için Reşat Nuri Güntekin'e ne kadsr teşekkür edilse azdır.

yazarların en çok oynadığı bilgisayar oyunu

(bkz: medieval 2 total war)

400 milyon dolarlık uçağın düşmesi

Vergilerini uçak için ödediğini gören vatandaşların helal etmemesiyle oluşacak olay.

hashashim

kırıp geçirmediği kimse yoktur, suikastçı birliklerinin bir araya gelmesiyle oluşmuş medieval 2 total war'da en iyi askeri birliktir.
ayrıca ben *

bir ülkücüyü zorla biji apo diye bağırtan pkk lı

Kafan güzelmiş kardeş güle güle kullan.
Tanım: Irkçı bi kürdün bi taraflarının fena halde açık kalması uzerine gördüğü rüya.

ben bu yazıyı kendime yazdım

Geçmişe dönüp bakma hiçbir zaman. Sevdiğini düşündüğün kimseyi sevemedin gerçek aşk içindeydi bu bitti artık yok sevmeyeceksin eskisi gibi. Insanların hayatlarina karışma iyi olmaları cabalama hiçbirinin aynı şeyi senin için yaptığı yok olmayacak da. Biraz kendini düşün kendin için yap her ne yapacaksan her zaman ben diye düşün. Üzülme artik daha ne kadar üzüleceksin titre ve kendine gel. Insanlarin hakkinda iyi kötü yorum yapma bu kötü huyundan vazgeç

hakkari nin türkiye ye kazandırdıkları

(bkz: terör)

sözlük yazarlarının favori kitap karakterleri

(bkz: feride)
(bkz: Çalıkuşu)

dünyanın en karizmatik kadınları

(bkz: angelina jolie)

hangi özel yeteneğin olsun isterdin

ışınlanmak güzel olabilirdi istediğim anda kişinin dibinde biterdim.